הגיע הזמן לשחק בעסקים

סדנאות, הרצאות ותהליכי ליווי לארגונים ובעלי עסקים
המבוססים על משחק המקנה כלים לצמיחה בעולם העסקי

אנחנו מאמינים בעבודת צוות, שיתופי פעולה, תרומה לקהילה, עמידה ביעדים, עבודה מתוך תשוקה וחיבור לחזון גדול שאנחנו חלק ממנו

וכמובן בהשכלה פיננסית לחברי הארגון

לקוחות ממליצים על המשחק והרצאות 'חופש כלכלי'

מי אנחנו ומהי חברת דיונה?

חברת 'דיונה' היא חברה לצמיחה אישית ועסקית בשטח הפועלת להוביל את לקוחותיה לשפר את איכות חייהם ואת התוצאות והיעדים שאליהם הם חותרים להגיע. בעזרת מתודת עבודה סדורה, חזון ערכי, צוות מחויב ומקצועי וסל מוצרים ושירותים רחב, החברה גאה כי נגעה וליוותה עשרות אלפי אנשים, בעלי עסקים וחברות מקומיות ובינלאומיות, קטנות וגדולות בארץ ובעולם והיתה לה הזכות להקנות, ללמד ולספק כלים ושיטות ליצירת שפע, שמחה ומיומנויות שונות ומגוונות להטיב עימם בהתאם ליעדים ולשאיפות שלהם.

בראש החברה עומד אופיר עקיבא, איש שטח ומסעות מיוחדים, מורה דרך, מדריך הישרדות מדברית, בעל תואר במנהל עסקים ותיירות, מאמן אישי מוסמך, רס"ן במילואים, מ"פ יחידת חילוץ, מרצה ומנחה סדנאות שטח ייחודיות, סופר בינלאומי, מחבר הספר ומפתח שיטת 'הכי טוב בדרך'.

ועמית אופיר, אומן ואיש עסקים, יזם ויועץ עסקי בכיר אשר חיבר יותר מ-100 ספרים ורבי מכר עולמיים רבים בנושאי פריצת גבולות ויצירת הישגים בתחום האישי, המקצועי, העסקי והכלכלי. ספריו תורגמו ליותר מ-30 שפות ונמכרו למעלה מ-4,000,000 מיליון עותקים. 

הטיפוס שלו לעבר האוורסט הפך עבורו לסמל המייצג את הערכים, הנחישות, המוטיבציה והרעב להגיע לפסגה ולכבוש את היעדים שאליהם אנחנו מכוונים בחיים ובעסקים.  

 

מהם התכנים בהם אנחנו עוסקים במהלך הסדנאות וההרצאות?

  • 1 – יצירת המיינדסט הנכון לבניית חופש כלכלי
  • 2 – זיהוי קלפי הפעולה שלכם ויצירת מקורות הכנסה נוספים
  • 3 – היכרות עם עולם המושגים הנדרשים לבניית חופש כלכלי
  • 4 –שליטה וניהול של התזרים שלכם
  • 5 –יצירת האסטרטגיה להמראה פיננסית וחתירה לחופש כלכלי
  • 6 – שדרוג יכולת קבלת ההחלטות, הוצאה לפועל של האסטרטגיה
  • 7 – כוחם של שיתופי פעולה בחיים ובעסקים

למי מתאים המשחק 'חופש כלכלי'?

אם אתם עדיין לא מכירים את המשחק רב המכר 'חופש כלכלי'...

הגיע הזמן להתנסות, ללמוד ולהתאמן עם המשפחה והלקוחות על בניית חופש כלכלי!

חופש כלכלי נתפס אצל רבים כחלום רחוק ובלתי אפשרי, בעיקר כיוון שלא לימדו אותנו בבית או בבית הספר על כסף או הצלחה בחיים. עם השנים התחלנו להאמין יותר ויותר לכך שכסף הוא דבר חמקמק, קשה להשגה ואף פיתחנו אמונות מגבילות רבות לגביו שהלכו והתגבשו למערכת יחסים מורכבת שיש לנו אתו.

את החופש הכלכלי של מייסד המשחק הוא בנה ללא גב כלכלי, כנגד כל הסיכויים, ועשה זאת מתוך רצון עז לחיות את החיים בתנאים שלו ולהגשים את כל החלומות שלו. חופש כלכלי מאפשר לנו להקשיב ללב ולחיות חיים מלאים במשמעות, יצירה ונתינה.

זו בדיוק הסיבה שכל כך חשוב לנו בחברת דיונה לשתף את השיטה שפיתח עמית אופיר עם כמה שיותר משפחות, בעלי עסקים, יזמים ושכירים שרוצים לצאת ממרוץ העכברים, לייצר יציבות כלכלית, עסקים רווחיים ונכסים מניבים. 

סדנאות חופש כלכלי בארגונים

תנו לעצמכם להרגיש ולו לרגע כמו האנשים העשירים בעולם...

בשנת 2000 נסעתי לדרום אמריקה והתאהבתי ביבשת הזו. את מרבית זמני העברתי על אי קסום בברזיל בשם 'מורו דה סאו פאולו' שם ניהלתי אכסניה על אחד החופים היפים שביקרתי בהם. החוף כולו היה מלא בעצי קוקוס ועל כל אחד מהם היו אשכולות עמוסים בפירות. בחישוב מהיר הגעתי למסקנה ששווה לרכוש חלקת חוף ולמכור קוקוסים לתושבי העיר ושלל התיירים שפוקדים את האי. הייתי אז בן 21 ולא היה לי חצי מושג בנדל"ן או במכירות.

לא נולדתי למשפחה עשירה, אולם כאשר הבנתי שעל מנת שאוכל להגשים את רשימת החלומות שלי אני צריך כסף, והרבה ממנו, דבר לא יכל לעצור אותי מלהשיגו.

את ספרון זה כתבתי, לא כי אני מומחה לנדל"ן אלא דווקא כי אינני ולמרות זאת הצלחתי לרכוש 18 נכסים בתוך חמש שנים בלבד ולמנף את כספי בצורה משמעותית! דבר שכמה שנים קודם לכן היה נראה לי מפחיד, בלתי אפשרי ומסוכן! וכל זאת בעזרתם של מומחים בתחום ההשקעות ועם המון חשיבה יצירתית ותעוזה. בנוסף, בער לי לשתף את התובנות שאספתי בדרך עם אנשים שרוצים לשנות את חייהם.

למי ההרצאות והסדנאות שלנו מתאימות?

כל התשובות - מדוע זו הדרך הטובה ביותר כיום לפתח את העובדים בארגון שלכם?

למי מיועדות הרצאות וסדנאות חופש כלכלי?

לבעלי עסקים, יזמים, מנהלים, וגם לשכירים שרוצים ללמוד להתנהל אחרת ולבנות לעצמם ולמשפחתם רווחה כלכלית, ריבוי מקורות הכנסה וערוצי הכנסה נוספים.

במה שונות הסדנאות שלכם מסדנאות אחרות למנהלים?

בסדנאות שלנו תקבלו פלטפורמה לצעוד לעבר העתיד שאליו אתם מכוונים וביחד עם זאת גם תחוו את ההתקדמות ואת האתגרים שבדרך דרך משחק, הומור וביחד עם אנשים נוספים שבקבוצת המשחק שלכם

מה היתרון בסדנת משחק? ואיך היא משפיעה על החיים האמיתיים?

המשחק מאפשר לנו לחשוב ולהתנהל בתעוזה רבה יותר כיוון שאנחנו לא מסכנים את עצמנו למקרה שניכשל. ועל כן התובנות שנגיע אליהן בעקבות המשחק עשויות להפיל אסימונים חשובים ביותר ולאפשר לנו להגיע לתובנות משנות חיים.

האם הפעילות מתאימה לכל חברה או ארגון?

אם חשוב לכם שהעובדים והמנהלים שלכם ייקחו אחריות, יגדילו ראש, יהיו פעילים ויעשו הכל כדי שהחברה תצליח ותצמח כיוון שהם מרגישים חלק ממנה, הסדנה בהחלט מתאימה ותסייע לכם לעשות את השינויים האלו בדיוק.

כמה אנשים יכולים להשתתף בסדנה?

כמות המשתתפים משתנה בהתאם לצורך שלכם ומתחילה מ 10 משתתפים ועד 500 משתתפים. ככל שכמות המשתתפים קטנה יותר כך נוכל לצלול לעומק יותר עם המשתתפים.

האם זו סדנה חד פעמית?

סדנת הבסיס שלנו היא חד פעמית אולם ממנה ניתן להעמיק את התהליך לכמות מפגשים בהתאם לעומק התהליך שמתאים לכם. הסדנה יכולה גם להשתלב כאירוע העשרה חד פעמי בקורסים וסדנאות שאתם מעבירים בתחומים שונים, כמפגש העשרה חיצוני שתוכלו לשלב אותנו בתוכו.

אם הגעתם עד לכאן כנראה שאתם נחושים להצמיח את העובדים ואת הארגון שלכם וזו התחלה מעולה

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת היכרות ראשונית לשמוע על הצרכים שלכם, להכיר אתכם ואת הארגון שלכם ולהתאים לכם את האירוע המדויק עבורכם

© כל הזכויות שמורות לעמית אופיר וחברת "דיונה"