ליווי פיננסי לחופש כלכלי

בעלי עסק – הגיע הזמן לקחת שליטה ולייצר מספר מקורות הכנסה מעבר לזמן שלכם כך שהכסף שלכם יעבוד עבורכם

24/7 ו – 365 ימים בשנה

כך שגם אתם תוכלו להגיע לחופש כלכלי אמיתי ונטול מדאגות

לפני הכל בואו תראו מה אנחנו עושים
עבור הלקוחות שלנו

אודות אורן ביטרמן, מנהל המחלקה הפיננסית במינוף עסקי

אורן הוא יזם, מנטור פיננסי ואיש עסקים. בהשכלתו, בין היתר, הוא רואה חשבון ובמהלך 17 השנים האחרונות הוא חי יום יום בעולם הפיננסיים. הוא התחיל את דרכו המקצועית כרואה חשבון במספר משרדים ובמשך תקופה ארוכה עבד במשרד רואי החשבון המוביל ביותר בארץ בעמדת ניהול בכירה ועסק במתן שירותים פיננסיים רבים ומגוונים, בהם ביקורת, שירותי מיסוי, ייעוץ, ניהול סיכונים, ליווי הנפקות, בדיקות כלכליות ועוד והכשיר עשרות רבות של מתמחים ורואי חשבון בישראל.

אורן העניק שירותים למאות חברות ואנשים פרטיים, מחברות קטנות ועד לחברות המובילות במשק הישראלי, השתתפף באין ספור ישיבות דירקטוריון והנהלה במספר עצום של חברות באופן קבוע. בדרך זאת, הוא זכה להכיר באופן אישי מנהלים בכירים, דירקטורים, בעלי שליטה וגם טייקונים במשק הישראלי.

בדרך זאת הבחין בגישה המיוחדת שלהם ולמד בקפידה את ההרגלים המנצחים אשר הופכים כל עסק למצליח. את סט ההרגלים שאימץ החליט להכניס גם לביתו והתוצאות כמובן לא איחרו לבוא. במהלך השנים הוא פיתח ויישם שיטה סדורה ומתודולוגיית עבודה שהביאה אותו לביטחון כלכלי ויצרה עבורו מגוון רחב של מקורות הכנסה עובדים שמספרם רק עולה משנה לשנה.

הרקע מעבודתו השוטפת, פיתוח היכולות המתמיד, הכשרות נוספות שעבר בשלל רחב של תחומים כמו נדל”ן בארץ ובחו”ל, מימון, שוק ההון, יזמויות, התפתחות אישית ועוד, גרמו לו לקפוץ למים ולבצע עסקאות נדל”ן מורכבות והשקעות רבות ומגוונות.

את ארגז הכלים הרחב אותו גיבש אורן במהלך השנים, הוא החליט בשלב מסוים, גם להעביר לאחרים. מתוך הבנה כי השליחות שלו בעולם שהיא:

לעזור למספר רב של עסקים ומשפחות לממש את הפוטנציאל הגלום בהם בכדי שיוכלו להמריא פיננסית.

במהלך השנים האחרונות ליווה אורן בעלי עסקים ומשפחות רבות להצלחות פיננסיות מטורפות, באמצעות השיטות שפיתח, הליווי האישי והצמוד והחיבור העמוק לשליחות שלו.

מי אנחנו ומהי חברת מינוף עסקי?

ביחד עם הצוות הטוב ביותר שלנו אנחנו הולכים להוביל אתכם לחופש כלכלי ולבנייה של אורח חיים שרבים חולמים עליו אבל מעטים משיגים אותו. אנחנו הולכים להראות לכם איך תוכלו בשנים ספורות להפוך מאנשים שעובדים קשה כל כך כדי לחיות, לאנשים שהכסף שלכם עובד עבורכם ומאפשר לכם ליהנות מהכנסה פאסיבית, ריבוי מקורות הכנסה והכי חשוב, שתבינו בכסף ולא תחששו ממנו. תכנית ליווי פיננסית ועסקית כמו שלנו לא תמצאו בשום מקום אחר, אנחנו מבטיחים לכם!

במהלך השנים עבדנו עם בעלי עסקים רבים שאמורים להיות בחופש כלכלי אבל עקב חוסר ידע איך להתנהל עסקית ופיננסית, הם תקועים באותו המצב חודש אחר חודש: אתם מכירים את זה כ'מרוץ העכברים' – מצב בו אתם מכניסים הרבה כסף בעסק אבל עקב תשלומים רבים של מיסים, עלויות מחייה גבוהות, ריביות גבוהות על תשלומי כרטיסי אשראי, מסגרות, והתחייבות שונות – אתם בכל חודש מוצאים שחשבון הבנק שלכם לא טופח ואתם לא הופכים את הכסף שיושב לכם בעובר ושב – לנכסים מניבים ומקורות הכנסה נוספים שעובדים עבורכם!

 עם קצת עזרה, נשנה את חייכם מקצה לקצה!

ואם תאפשרו לנו להוביל אתכם וללמד אתכם להתנהל אחרת בחיים ובעסק – תוך מספר שנים בודדות יהיו לכם נכסים רבים, ערוצי הכנסה מגוונים וסגנון חיים שתוכלו ליהנות ממנו.

חברת ‘מינוף עסקי’ היא חברה לבניית חופש כלכלי.

 התאמה אישית לרמת ההכנסה שאליה אתם שואפים להגיע, בעזרת צוות מומחים בכיר ומנוסה שילווה אתכם יד ביד ובאופן אישי, בתפירת החליפה המותאמת אישית לצרכים שלכם, עד שתגיעו ליעד. 

תכנית זו היא תכנית ליווי ישימה ומעשית שבה נספק לכם מעטפת של 360 מעלות בכל ההיבטים הפיננסיים והעסקיים הן בעסק והן ברמה המשפחתית לרבות: ביצוע השקעות ורכישת נכסי נדל"ן מניבים, יצירת הכנסות פאסיביות מהשקעות אלטרנטיביות, ושלל השקעות חכמות ומותאמות אישית גם בהיבטים הביטוחיים, הפנסיוניים, גיוס כספים בריביות נמוכות עבור מינוף, מחזור משכנתאות, ניהול תזרים, וסיוע בהגדלת ההכנסות בעסק בעזרת ייעו עסקי ברמה הגבוהה ביותר. 

השיטה שלנו מבוססת על 6 שלבים:

  • שלב 1 – יצירת המיינדסט הנכון לחופש כלכלי

 

  • שלב 2 – זיהוי קלפי הפעולה שלכם ויצירת מקורות הכנסה נוספים

 

  • שלב 3 – היכרות ושליטה ברמת גבוהה בדוחות הפיננסיים שלכם

 

  • שלב 4 –שליטה וניהול של התזרים שלכם

 

  • שלב 5 –יצירת האסטרטגיה להמראה פיננסית וחתירה לחופש כלכלי

 

  • שלב 6 – שדרוג יכולת קבלת ההחלטות, הוצאה לפועל של האסטרטגיה וניהול ומעקב שוטף

 

למי מתאימה התכנית שלנו לבניית חופש כלכלי?

התכנית מתאימה רק לאנשים חזקים מנטאלית ונחושים!

האנשים שאנחנו מחפשים הם אנשים אשר עבורם להגיע לחופש כלכלי אינו מותרות אלא דרך וסגנון חיים שהם חייבים לבנות ויהי מה! הנה מספר קריטריונים שאותם אנחנו מחפשים אצל הלקוחות שלנו:

אילו אנשים תהפכו להיות
ואיך יראו חייכם?

הייחוד של שיטת העבודה שלנו הוא שאנחנו מספקים תוצאה סופית ולא רק חלק מהדרך. בשונה מחברות ייעוץ עסקי אחרות ושירותי ביניים שונים המוצעים בשוק, אנחנו מכוונים לתוצאה האמיתית שאליה שואפים לקוחותינו והיא להיות בחופש כלכלי.

תהליך הליווי שאנחנו מספקים הוא אמנם עסקי ופיננסי אולם הוא נוגע בכל רבדי החיים וככל שתבואו אליו יותר בשלים ופתוחים, כך תוכלו לחוות אותו בעוצמה גדולה יותר.

אנחנו רואים יום יום איך האנשים שאנחנו מלווים, פורחים וגדלים. כיוון שאנחנו מלמדים אותם להיות אנשים טובים יותר ואנחנו מייחסים חשיבות גדולה להתפתחות האישית והמנטאלית שלהם, השיפור והשינוי בחייהם מתחיל להשפיע ואנחנו עדים להצלחות והישגים בתחומים נוספים מעבר לפן העסקי והכלכלי.

כחלק מהתהליך אנחנו מלמדים את הלקוחות שלנו לשים לב להצלחות היום יומיות שלהם, מלמדים אותם לקבל החלטות חשובות, מסייעים להם בבניית הביטחון והערך העצמי שלהם כך שהם לומדים לאהוב, להתחבר, לסלוח, לקבל ולפרגן יותר, לעצמם ולאחרים. בנוסף, אנחנו מספקים להם סביבה תומכת, מפרגנת ומעצימה ומקיפים אותם באנשים חזקים, וכישרוניים ומצליחים שמחזקים אותם ומסייעים להם להגשים את החלומות שלהם. חלק מהאנשים האלו זה הצוות האישי שלי אשר סייע לי להוביל את החברה להגשמת החזון והיעדים שלי ואיפשר לי להגשים כל כך הרבה חלומות ולסייע לכל כך הרבה אנשים בארץ ובעולם.

בדרך זו אנחנו מסייעים ללקוחותינו להפוך לאנשים עשירים בראש ובכיס ומלמדים אותם איך להתנהל בצורה ערכית ומעוררת השראה כדי שיוכלו לעשות טוב בעולם כמיליונרים חדשים.

למי התכנית שלנו אינה מתאימה?

בראש ובראשונה התכנית אינה מתאימה לאנשים קשים, סגורים, סקפטיים ומקובעים!

אם אתם עדיין לא מכירים את המשחק רב המכר שלי 'חופש כלכלי'...

הגיע הזמן להתנסות, ללמוד ולהתאמן עם המשפחה והלקוחות על בניית חופש כלכלי!

חופש כלכלי נתפס אצל רבים כחלום רחוק ובלתי אפשרי, בעיקר כיוון שלא לימדו אותנו בבית או בבית הספר על כסף או הצלחה בחיים. עם השנים התחלנו להאמין יותר ויותר לכך שכסף הוא דבר חמקמק, קשה להשגה ואף פיתחנו אמונות מגבילות רבות לגביו שהלכו והתגבשו למערכת יחסים מורכבת שיש לנו אתו.

את החופש הכלכלי שלי בניתי ללא גב כלכלי, כנגד כל הסיכויים, ועשיתי זאת מתוך רצון עז לחיות את החיים בתנאים שלי ולהגשים את כל החלומות שלי. חופש כלכלי מאפשר לנו להקשיב ללב ולחיות חיים מלאים במשמעות, יצירה ונתינה.

זו בדיוק הסיבה שכל כך חשוב לי לשתף את השיטה שפיתחתי עם כמה שיותר משפחות, בעלי עסקים, יזמים ושכירים שרוצים לצאת ממרוץ העכברים, לייצר יציבות כלכלית, עסקים רווחיים ונכסים מניבים. 

מוזמנים להזמין ולקרוא גם את הספרון הדיגיטלי שלי 'חופש כלכלי'

*הספר הוא חלק מתוך ערכת המשחק 'חופש כלכלי')

בשנת 2000 נסעתי לדרום אמריקה והתאהבתי ביבשת הזו. את מרבית זמני העברתי על אי קסום בברזיל בשם 'מורו דה סאו פאולו' שם ניהלתי אכסניה על אחד החופים היפים שביקרתי בהם. החוף כולו היה מלא בעצי קוקוס ועל כל אחד מהם היו אשכולות עמוסים בפירות. בחישוב מהיר הגעתי למסקנה ששווה לרכוש חלקת חוף ולמכור קוקוסים לתושבי העיר ושלל התיירים שפוקדים את האי. הייתי אז בן 21 ולא היה לי חצי מושג בנדל"ן או במכירות.

לא נולדתי למשפחה עשירה, אולם כאשר הבנתי שעל מנת שאוכל להגשים את רשימת החלומות שלי אני צריך כסף, והרבה ממנו, דבר לא יכל לעצור אותי מלהשיגו.

את ספרון זה כתבתי, לא כי אני מומחה לנדל"ן אלא דווקא כי אינני ולמרות זאת הצלחתי לרכוש 18 נכסים בתוך חמש שנים בלבד ולמנף את כספי בצורה משמעותית! דבר שכמה שנים קודם לכן היה נראה לי מפחיד, בלתי אפשרי ומסוכן! וכל זאת בעזרתם של מומחים בתחום ההשקעות ועם המון חשיבה יצירתית ותעוזה. בנוסף, בער לי לשתף את התובנות שאספתי בדרך עם אנשים שרוצים לשנות את חייהם.

מוזמנים גם לקרוא את ספרי רב המכר העולמי 'לטייל ולהרוויח כסף'

רוצים לבנות חופש כלכלי?
ספר זה ילמד אתכם צעד אחר צעד איך להתחיל לבנות את החופש הכלכלי שלכם ואיך תוכלו גם אתם לטייל בזמן שאתם מרוויחים כסף. הספר תורגם למספר שפות וכבש את רשימות רבי המכר של אמזון בארה"ב וברשימות רבי המכר בווייטנאם והוא ילמד אתכם לחשוב באופן שונה כדי שתוכלו להבין שכסף יכול להיכנס לחייכם גם בזמן שאתם מגשימים את כל החלומות שלכם!

בספר תלמדו שיטות רבות שיאפשרו לכם לטייל בעולם מבלי לפגוע בהכנסותיכם ואף להגדיל אותן במהלך הנסיעה אז אל תחכו ליום רחוק שבו יהיה מושלם כדי לצאת לחופשה. לימדו עוד היום איך לצאת לחופשה ולהרוויח כסף בזמן זה בעזרת מיטב השיטות שיעזרו לכם לחיות את החיים שעליהם אתם חולמים! 

העולם יפה וטוב יותר כאשר אנחנו חיים את החיים מתשוקה והגשמה ולכן אם זה בוער בכם ואתם רוצים לטייל יותר, לחיות יותר, ליהנות יותר אתם חייבים לקרוא את הספר הזה והתחילו לחיות בעוצמה, לטייל בעולם ולהרוויח כסף כשאתם ישנים, מטיילים או מגשימים את החלומות שלכם!

מדוע זו התכנית הטובה ביותר כיום לבניית חופש כלכלי?

בזכות הצוות

ההבדל בין הצלחה וכישלון מתחיל מהבחירה עם מי אתם עובדים!
כדי לבנות את הצוות הטוב ביותר שלי פיטרתי מאות אנשי מקצוע שאמרו לי שלא ניתן לבצע את מה שביקשתי מהם
- הצוות הנוכחי חושב איך כן ולא למה לא!

בזכות השיטה

שיטה חדה, ברורה, פרקטית ומגובה בשנים של ניסיון ואינספור הישגים של עמית אופיר וצוות חברת מינוף עסקי
שפעם אחר פעם זוכה להוביל את לקוחותיה להצלחות ושיאים חדשים!

בזכות התוצאות

אנחנו ממוקדים בתוצאות ולא ננוח עד שנוביל אתכם ליעד
וקו הסיום שאותו הגדרנו!

בזכות האינטנסיביות

אנחנו באופן שוטף אתכם בעסק - בוקר, ערב ומתי שצריך כדי לדאוג לאינטרסים הכלכליים ולחופש הכלכלי שלכם!

בזכות המקצוענות

אני מאמין שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים, לכן חשוב לנו לרדת עד לפרט האחרון כדי להצליח היכן שאנשים אחרים נכשלו!

בזכות ה-
WALK THE TALK

צעדנו בדרך הזו פעמים אינספור, אנחנו מכירים אותה בעל פה ותמיד בשטח כדי להיות הראשונים שעושים את התיקונים כשיש שינוי בתוואי הדרך.

בזכות המעטפת המלאה

נחנו נותנים שירות חובק שיוביל אתכם עד לתוצאה הסופית

בזכות היצירתיות

אנחנו אלופים בחשיבה מחוץ לקופסה ובעזרתה אין אתגר שלא נפתור

בזכות השירות

לקוחות שלנו מעידים שרמת שירות כזו מעולם לא קיבלו במקום אחר

אם הגעתם עד לכאן כנראה שאתם נחושים לבנות את החופש הכלכלי שלכם וזו התחלה טובה

לבדיקת התאמה, מלאו את הפרטים ונחזור אליכם כדי לבדוק:

© כל הזכויות שמורות לעמית אופיר , חברת "מינוף עסקי"