מועדון הכסף של עמית אופיר 'מינוף עסקי'

הצטרפו עכשיו למועדון היחיד מסוגו בארץ שילמד אתכם בכל שבוע לגרום לכסף שלכם לעבוד עבורכם

כדי שגם אתם תוכלו להגיע לחופש כלכלי תוך חמש שנים או פחות!

לפני הכל בואו תראו מה המועדון עושה עבור הלקוחות שלנו

מי אני ומהו 'מועדון הכסף' לחופש כלכלי של עמית אופיר?

אני עמית אופיר וביחד עם הצוות הטוב ביותר שלי, אני הולך להוביל אתכם לחופש כלכלי ולבנייה של אורח חיים שרבים חולמים עליו אבל מעטים משיגים אותו. אני הולך להראות לכם איך תוכלו בשנים ספורות להפוך מאנשים שעובדים קשה כל כך כדי לחיות, לאנשים שהכסף שלכם עובד עבורכם ומאפשר לכם ליהנות מהכנסה פאסיבית, ריבוי מקורות הכנסה והכי חשוב, שתבינו בכסף ולא תחששו ממנו. תכנית ליווי פיננסית כמו שלי לא תמצאו בשום מקום אחר, אני מבטיח לכם!

במהלך השנים גיליתי פעם אחר פעם שעל מנת להצליח ולבנות חופש כלכלי יהיה עלי להיות חזק מנטאלית ואצטרך להתמודד עם לחצים אינסופיים כדי להפסיק להתנהל כבעל עסק שפועל כ-ONE MAN SHOW ונלחם בחירוף נפש כדי להתפרנס בכבוד, עד שהצלחתי לבנות עסק שאינו מבוסס רק על הכתפיים שלי כך שהצלחתי לגרום לכך שהכסף שלי יעבוד עבורי, כדי שאני אוכל ליהנות מהגשמת החלומות שלי, בזמן שערוצי ההכנסה שלי עובדים 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה.

כאשר עובדים חזק על היסודות והתשתיות המתאימות לבניית חופש כלכלי כל החיים משתנים וזה בדיוק מה שאני רוצה לחולל גם בחיים שלכם, כך שתוכלו להרוויח סכומי כסף גדולים יותר, להתנהל בחופשיות, לצאת לחופשות בכל העולם כאוות נפשכם, להגשים את כל החלומות שלכם ולספק לבני משפחתכם ולעצמכם את החיים שחלמתם עליהם – וכל זאת בזמן העסקים והנכסים שלכם ימשיכו לעבוד עבורכם גם כשאתם לא נוכחים פיזית במשרד או עובדים כלל! נשמע חלום רחוק, נכון? אז זהו שלא!

מועדון הכסף שלי למינוף פיננסי, עסקי ובניית חופש כלכלי הוא פלטפורמה בה אני מצליח להעביר בצורה מרוכזת ועקבית את כל מה שצריך כדי לבנות חופש כלכלי, ולשפר את ההבנה שלכם בעולם הכסף, עולם ההשקעות והפיננסי כדי שתוכלו לנהל את הכסף שלכם בצורה ריווחית, כדי שהכסף שלכם יעבוד יותר קשה ממה שאתם עובדים ומחודש לחודש תתקרבו לשלב שבו יש לכם הכנסה פאסיבית שעולה על הוצאות המחיה שלכם. בקהילה הזו ניפגש בכל שבוע לשעה וחצי על מנת לדבר על עוד ועוד אפשרויות שתוכלו ליישם מיידית כדי להגיע לחופש כלכלי תוך פחות מחמש שנים, ותוך כדי להתפתח ברמה האישית ולהפוך להיות אנשים מאושרים יותר, שבשליטה על חייהם, ולא תלויים באחרים כדי לשרוד.

בנוסף, ברגע שתצטרפו למועדון תהיו מוקפים באנשים חזקים שעושים ופועלים יום יום כדי להתקדם באותה דרך. הם ישמחו לסייע לכם ברגע שיכירו אתכם ותוכלו ללמוד מהם איך הם פועלים כדי לייצר הכנסה פאסיבית ובונים לעצמם עוד ועוד מקורות הכנסה, תבינו שכסף נמצא סביבכם ותלמדו איך לאסוף אותו ולמשוך אותו לחייכם בקלות וללא מאמץ. הליווי העסקי במועדון הכסף דורש רצינות, התמדה, נחישות וחוסן מנטאלי אולם באותה המידה גורם לחבריו להפוך להיות אנשי עסקים ממולחים שנהנים מכסף וחיים ברווחה. עד שלא תיכנסו לא תבינו את העוצמה של המועדון ומה הוא יכניס לחייכם – אז קיפצו פנימה לחודש ראשון ותבינו על מה מדובר!

אודות השיטה הפיננסית שלי לבניית חופש כלכלי תוך חמש שנים או פחות

השיטה שלי מבוססת על שלושה שלבים:  

  1. ריכוז הנתונים ונקודת הפתיחה ובניית אסטרטגיה ותכנית
  2. יצירת הכנסה יציבה וגבוהה ככל האפשר למשך מספר שנים
  3. שימוש בכסף ליצירת ריבוי מקורות הכנסה והכנסה פאסיבית
 

חשוב לי לומר כי חופש כלכלי לא בונים לבד אלא רק עם צוות מומחים ולאחר שבדקתי במשך שנים, אילו אנשי מקצוע יש – אני ממליץ להיעזר רק בצוות המומחים שהרכבתי במהלך השנים ולא להתפשר על מישהו שאתם מכירים שנים, הדוד שלכם שמבין בכסף או כל התפשרות אחרת! בכל מה שקשור לכסף – תנו רק לטובים ביותר לנהל לכם את הכסף ולשמור על האינטרסים שלכם! 

בנוסף אני ממליץ ללמוד יותר את חוקי הכסף שאותם אנחנו מלמדים, כדי להיות יותר ויותר בשליטה על חייכם. זו הסיבה שבתהליך הליווי הפיננסי שלנו אנחנו משקיעים בהקניית השכלה פיננסית ללקוחות שלנו כך שהם מתחילים להבין בכסף ומפסיקים לפחד ממנו! במועדון אני מלמד איך בונים חופש כלכלי בצורה עקבית ורבים מהלקוחות שיפרו את מצבם הכלכלי בצורה קיצונית תוך כדי עבודה צמודה עם צוות המומחים שלנו.

למי מתאים מועדון הכסף לבניית חופש כלכלי?

האנשים שאנחנו מחפשים הם אנשים אשר עבורם להגיע להכנסות גבוהות ולחופש כלכלי אינו מותרות אלא דרך וסגנון חיים שהם חייבים לבנות ויהי מה! הנה מספר קריטריונים שאותם אנחנו מחפשים אצל הלקוחות שלנו:

אילו אנשים תהפכו להיות
ואיך יראו חייכם?

הייחוד של שיטת העבודה שלנו הוא שאנחנו מספקים תוצאה סופית ולא רק חלק מהדרך. בשונה מחברות ייעוץ עסקי אחרות ושירותי ביניים שונים המוצעים בשוק, אנחנו מכוונים לתוצאה האמיתית שאליה שואפים לקוחותינו והיא להיות בחופש כלכלי.

תהליך הליווי שאנחנו מספקים הוא אמנם עסקי ופיננסי אולם הוא נוגע בכל רבדי החיים וככל שתבואו אליו יותר בשלים ופתוחים, כך תוכלו לחוות אותו בעוצמה גדולה יותר.

אנחנו רואים יום יום איך האנשים שאנחנו מלווים, פורחים וגדלים. כיוון שאנחנו מלמדים אותם להיות אנשים טובים יותר ואנחנו מייחסים חשיבות גדולה להתפתחות האישית והמנטאלית שלהם, השיפור והשינוי בחייהם מתחיל להשפיע ואנחנו עדים להצלחות והישגים בתחומים נוספים מעבר לפן העסקי והכלכלי.

כחלק מהתהליך אנחנו מלמדים את הלקוחות שלנו לשים לב להצלחות היום יומיות שלהם, מלמדים אותם לקבל החלטות חשובות, מסייעים להם בבניית הביטחון והערך העצמי שלהם כך שהם לומדים לאהוב, להתחבר, לסלוח, לקבל ולפרגן יותר, לעצמם ולאחרים. בנוסף, אנחנו מספקים להם סביבה תומכת, מפרגנת ומעצימה ומקיפים אותם באנשים חזקים, וכישרוניים ומצליחים שמחזקים אותם ומסייעים להם להגשים את החלומות שלהם. חלק מהאנשים האלו זה הצוות האישי שלי אשר סייע לי להוביל את החברה להגשמת החזון והיעדים שלי ואיפשר לי להגשים כל כך הרבה חלומות ולסייע לכל כך הרבה אנשים בארץ ובעולם.

בדרך זו אנחנו מסייעים ללקוחותינו להפוך לאנשים עשירים בראש ובכיס ומלמדים אותם איך להתנהל בצורה ערכית ומעוררת השראה כדי שיוכלו לעשות טוב בעולם כמיליונרים חדשים.

למי המועדון שלנו אינו מתאים?

בראש ובראשונה התכנית אינה מתאימה לאנשים קשים, סגורים, סקפטיים ומקובעים!

אם אתם עדיין לא מכירים את המשחק רב המכר שלי 'חופש כלכלי'...

הגיע הזמן להתנסות, ללמוד ולהתאמן עם המשפחה והלקוחות על בניית חופש כלכלי!

חופש כלכלי נתפס אצל רבים כחלום רחוק ובלתי אפשרי, בעיקר כיוון שלא לימדו אותנו בבית או בבית הספר על כסף או הצלחה בחיים. עם השנים התחלנו להאמין יותר ויותר לכך שכסף הוא דבר חמקמק, קשה להשגה ואף פיתחנו אמונות מגבילות רבות לגביו שהלכו והתגבשו למערכת יחסים מורכבת שיש לנו אתו.

את החופש הכלכלי שלי בניתי ללא גב כלכלי, כנגד כל הסיכויים, ועשיתי זאת מתוך רצון עז לחיות את החיים בתנאים שלי ולהגשים את כל החלומות שלי. חופש כלכלי מאפשר לנו להקשיב ללב ולחיות חיים מלאים במשמעות, יצירה ונתינה.

זו בדיוק הסיבה שכל כך חשוב לי לשתף את השיטה שפיתחתי עם כמה שיותר משפחות, בעלי עסקים, יזמים ושכירים שרוצים לצאת ממרוץ העכברים, לייצר יציבות כלכלית, עסקים רווחיים ונכסים מניבים. 

מוזמנים להזמין ולקרוא גם את הספרון הדיגיטלי שלי 'חופש כלכלי'

*הספר הוא חלק מתוך ערכת המשחק 'חופש כלכלי')

בשנת 2000 נסעתי לדרום אמריקה והתאהבתי ביבשת הזו. את מרבית זמני העברתי על אי קסום בברזיל בשם 'מורו דה סאו פאולו' שם ניהלתי אכסניה על אחד החופים היפים שביקרתי בהם. החוף כולו היה מלא בעצי קוקוס ועל כל אחד מהם היו אשכולות עמוסים בפירות. בחישוב מהיר הגעתי למסקנה ששווה לרכוש חלקת חוף ולמכור קוקוסים לתושבי העיר ושלל התיירים שפוקדים את האי. הייתי אז בן 21 ולא היה לי חצי מושג בנדל"ן או במכירות.

לא נולדתי למשפחה עשירה, אולם כאשר הבנתי שעל מנת שאוכל להגשים את רשימת החלומות שלי אני צריך כסף, והרבה ממנו, דבר לא יכל לעצור אותי מלהשיגו.

את ספרון זה כתבתי, לא כי אני מומחה לנדל"ן אלא דווקא כי אינני ולמרות זאת הצלחתי לרכוש 18 נכסים בתוך חמש שנים בלבד ולמנף את כספי בצורה משמעותית! דבר שכמה שנים קודם לכן היה נראה לי מפחיד, בלתי אפשרי ומסוכן! וכל זאת בעזרתם של מומחים בתחום ההשקעות ועם המון חשיבה יצירתית ותעוזה. בנוסף, בער לי לשתף את התובנות שאספתי בדרך עם אנשים שרוצים לשנות את חייהם.

קיראו עכשיו את רב המכר 'תודעת שפע'

רוצים לבנות חופש כלכלי?

ספר חובה לכל מי שרוצה ללמוד איך להגשים חלומות,
להשיג כל דבר בחיים בין אם זה בריאות, אהבה או כסף
ולהפסיק לומר “זה יקר מידי“ או “זה בלתי אפשרי להשגה“!

האם אתם רוצים להבין איך תוכלו להשיג לכם ולמשפחתכם כל דבר שתרצו?
במשך שנים הוא מטייל בעולם בחינם, קונה מוצרים שלא עולים לו כסף ומשיג כל מה שהוא רוצה בזכות תודעת השפע! היום, לאחר שספריו עוזרים למיליוני אנשים להבין שהכל אפשרי, חושף עמית אופיר לראשונה את צורת החשיבה שעוזרת לו לרתום אנשים בכל העולם לשתף עמו פעולה ולסייע לו להגשים חלומות ואיך גם אתם תוכלו לעשות זאת! בואו ללמוד איך להגדיל את הסיכוי שלכם להצליח בחיים, בקריירה ובעסקים! ספר זה (הרביעי בסדרת הספרים רבי המכר של עמית אופיר) יעזור לכם לבנות תודעת שפע ולחשוב כמו עשירים.

 

קראו את הספר ותבינו איך עובד חוק המשיכה בחיי היום יום!

רבים שמעו על חוק זה אולם רק מעטים מבינים באמת איך לזמן לחייהם את הדברים שהם רוצים להשיג ואינם יודעים כיצד לגרום לדברים לקרות כפי שהם רוצים. בספר זה תמצאו את הדיוקים החשובים שיעזרו לכם להשיג את הדברים החשובים לכם בחיים!

מדוע זה המועדון הטוב ביותר כיום לבניית חופש כלכלי?

בזכות המנטור

ההבדל בין הצלחה וכישלון מתחיל מהבחירה עם מי אתם עובדים!
כדי לבנות את הצוות הטוב ביותר שלי פיטרתי מאות אנשי מקצוע שאמרו לי שלא ניתן לבצע את מה שביקשתי מהם
- הצוות הנוכחי חושב איך כן ולא למה לא!

בזכות השיטה

שיטה חדה, ברורה, פרקטית ומגובה בשנים של ניסיון ואינספור הישגים של עמית אופיר וצוות חברת מינוף עסקי
שפעם אחר פעם זוכה להוביל את לקוחותיה להצלחות ושיאים חדשים!

בזכות התוצאות

אנחנו ממוקדים בתוצאות ולא ננוח עד שנוביל אתכם ליעד
וקו הסיום שאותו הגדרנו!

בזכות האינטנסיביות

אנחנו באופן שוטף אתכם בעסק - בוקר, ערב ומתי שצריך כדי לדאוג לאינטרסים הכלכליים ולחופש הכלכלי שלכם!

בזכות המקצוענות

אני מאמין שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים, לכן חשוב לנו לרדת עד לפרט האחרון כדי להצליח היכן שאנשים אחרים נכשלו!

בזכות ה-
WALK THE TALK

צעדנו בדרך הזו פעמים אינספור, אנחנו מכירים אותה בעל פה ותמיד בשטח כדי להיות הראשונים שעושים את התיקונים כשיש שינוי בתוואי הדרך.

בזכות המעטפת המלאה

נחנו נותנים שירות חובק שיוביל אתכם עד לתוצאה הסופית

בזכות היצירתיות

אנחנו אלופים בחשיבה מחוץ לקופסה ובעזרתה אין אתגר שלא נפתור

בזכות השירות

לקוחות שלנו מעידים שרמת שירות כזו מעולם לא קיבלו במקום אחר

אם הגעתם עד לכאן כנראה שאתם נחושים לבנות את החופש הכלכלי שלכם וזו התחלה טובה

לקבלת פרטים נוספים על המועדון, מלאו את הפרטים ונחזור אליכם כדי לבדוק:

© כל הזכויות שמורות לעמית אופיר , חברת "מינוף עסקי"