אם כבר החלטת להשקיע ולהוציא לאור ספר, אז רצוי שהוא יהפוך ל:

logo bestseller gol 1

אחרי שהפקנו ספרים רבים ומכרנו יותר מ 4,000,000 מיליון ספרים בארץ ובעולם,
נשמח לסייע לך בתכנון הספר ובניית האסטרטגיה, בכל שלבי ההפקה, התרגום, השיווק, ההפצה והמכירות, יחסי הציבור, ההשקה, המיתוג, מכירת זכויות של הספר בעולם
ופיתוח המותג שלך בארץ ובעולם

או השאר פרטים ונחזור אליך לשיחה בהקדם

נעים להכיר

הי, אני עמית אופיר ואני הבעלים של הוצאת הספרים העסקית – רב מכר בע"מ, אולם לפני הכול אני בעצמי יצרתי ספרים רבי מכר רבים שתורגמו בלמעלה מ 30 שפות ונמכרו ביותר מ 4,000,000 מיליון עותקים.

במהלך עשרות השנים שאני מנהל עסקים נכשלתי פעמים רבות אולם תמיד מצאתי את הכוחות לקום מחדש ולנסות שוב עד שאצליח. 

למרות שלא נולדתי למשפחה עשירה ולא היה לי גב כלכלי, החלטתי שכסף לעולם לא יעצור אותי מלהגשים את כל החלומות שלי וידעתי לשלם מחירים כבדים מאוד כדי להגיע ליעדים שלי ואתם יודעים מה? ההתמדה השתלמה בסופו של דבר:

בתחילת הדרך ציירתי על 500k חלוקי נחל שמכרתי ביותר מ2,000 חנויות שעברתי אחת אחד ברגליים כדי להציע להן את המוצרים שלי.

מאז שנת 2000 הצלחתי להוציא לאור יותר מ 100 ספרים שכתבתי שנמכרו ביותר מ 4,000,000 עותקים

עם השנים בניתי מערך הפצה לספריי וספרי לקוחותיי הכולל למעלה מ 100,000 נקודות מכירה בארץ ובעולם

למרות שיש לי פחד במה, הצלחתי להרצות בפני למעלה מ 100,000 איש בישראל וברחבי העולם ב 4 יבשות 

וכן, גם הצלחתי למכור למעלה מ 100 זיכיונות בתחומים שונים בארץ ובעולם כולל זיכיון אחד לחברת דיסני בישראל וכחלק מכך גם הצלחתי למכור זיכיון לשיטת הציור שפיתחתי 'לצייר בקלות' ובאחת העסקאות שהם עשו מכרנו למעלה מ 200,000 ספרים לרשת וולמארט בארה"ב בפריסה ליותר מ 3,500 סניפים שלהם

ואפילו, סייעתי וליוויתי בעלי עסקים רבים להכניס למעלה מ 100,000 ₪ בחודש כתוצאה מכך ששיתפתי אותם בדברים שעזרו לי בדרך.

בשנת 2017 טיפסתי אל האוורסט, שחיתי עם לווייתנים וכרישים, טיפסתי על הרי געש למרות הפחדים שהיו בי לאורך כל הדרך – אבל עשיתי את זה למרות הכול!

לסיכום, את חברת 'רב מכר בע"מ' בניתי כדי לסייע וללוות בעלי עסקים מוכשרים ונחושים שמוכנים להשקיע בעצמם בדרך להצלחה שלהם, כי לעשות את הדרך עם מישהו שיודע את הדרך זו חוויה אחרת לגמרי מזו שאני חוויתי לאורך הדרך שלי.

מהי מעטפת השירותים שתוכלו לקבל אצלנו

בניית תכנית ואסטרטגיה

כדי להצליח יש צורך בתכנית שיודעת את חוקי המשחק ויכולה לזהות הזדמנויות ואתגרים כדי להחליט לאיזה כיוון ללכת, למזער סיכונים ולמקסם סיכוי להצליח. נשמח לסייע לכם בבניית תכנית שכזו.

ליווי בשלבי הכתיבה

נשמח ללוות אתכם בתהליך הכתיבה, יצירת מבנה הספר, תוכן העניינים ובסופו של דבר יצירת התוכן. אנחנו מומחים ביצירת ספרים ונוכל לחסוך לכם זמן רב וכן לסייע לכם ליצור ספר איכותי יותר.

פיתוח והפקת הספר

נסייע לכם בכל שלבי ההפקה הכוללים אינספור שיקולים והבנה מקצועית בדפוס, שיווק, מכירות, תמחור ועוד מגוון החלטות סופר-חשובות שנוכל לסייע לכם לקבל.

כל שירותי המיתוג

נשמח להציע לכם את כל שירותי המיתוג המקצועיים שלנו החל מבניית ספק החוקים העיצובי של המותג, לוגו, שפה, צבעים, ספר סטייל-גייד, עיצוב באנרים, קאברים, עיצוב ובניית אתרים ועמודי נחיתה, עיצוב מצגות, כרטיסי ביקור וכל צורך נוסף.

סטודיו לצילום ווידאו

נשמח לספק לכם את כל שירותי הצילום המקצועיים שלנו כולל צילומי סטילז תדמיתיים, צילומי מוצר, צילומי אוירה בעסק, סרטוני שיווק, סרטוני המלצות מקצועיים, צילום בעזרת רחפנים וכל צורך נוסף.

הדפסת הספר

נשמח לסייע לכם עם שירותי הדפוס המקצועיים שלנו להפקת והדפסת הספרים, קטלוגים, רולאפים, כרטיסי ביקור וכול צורך נוסף.

שיווק והפצת הספר

נשמח לסייע לכם בכל תחום השיווק החל מבניית וניהול קמפיינים, בניית משפכי שיווק ועד הפצה בחנויות וברשתות הספרים כגון צומת ספרים וסטימצקי, הפצה בחנויות דיגיטליות ועוד שלל ערוצי שיווק בארץ ובעולם.

השקת הספר

נשמח לסייע לכם בארגון השקה לספר שלכם או ארגון של כנס או הרצאה כדי לחגוג את יציאתו לאור של הספר או מוצר אחר שלכם או בהפקת אירוע עסקי לכל מטרה.

יחסי ציבור בארץ ובעולם

נשמח לנהל את כל מערך יחסי הציבור לסופר ולמותג, פרסום בכלי התקשורת בארץ ובעולם החל מעיתונים כמו Forbes העולמית, מגזינים, ערוצי חדשות, רדיו וטלוויזיה כגון ערוץ 13 וערוץ 12, בדיגיטל, כגון Ynet, וואלה ואחרים ובפרינט - לחיזוק המותג, פרסום וחשיפה מאסיבית בהתאם לקהל היעד שלכם.

הפקת קורסים דיגיטליים

נשמח לסייע לכם בתכנון, צילום מקצועי ועריכה של קורסים דיגיטליים ברמה הטובה ביותר, כך שתוכלו להרחיב את ערוצי השיווק והמכירה שלכם בעזרת מוצר תוכן שתוכלו להפיץ בחינם או בתשלום ללקוחות פוטנציאליים שלכם.

פיתוח משחקים עסקיים

נשמח לסייע לכם בפיתוח משחקים המבוססים על המותג שלכם ככלי שיווקי והזדמנות לחשוף את המותג שלכם לקהלים חדשים. בנוסף המשחק מייצר ערוץ רווח נוסף שניתן להפיץ בחנויות וברשתות הספרים, חנויות ייעודיות ונקודות מכירה נוספות.

תרגום לשפות נוספות

אצלנו בחברת רב מכר בע"מ אנחנו פועלים גם בזירה העולמית בתרגום ספרים לשפות נוספות כדי לייצר לסופרים שלנו אפשרויות מכירה במדינות ויבשות אחרות, כך שנשמח לתרגם את הספר והתוכן שלכם לשפות בהן אתם רוצים להוציא לאור את הספר שלכם.

שירותי איור

נשמח לסייע לכם גם במציאת מאיירים מקצועיים לאיור הספר שלכם. אנחנו עובדים עם מאיירים המאיירים בסגנונות שונים וכחלק מתהליך העבודה נמצא גם את המאייר המדויק לסגנון ולאופי הספר שלכם.

הכנה לירידי ספרים

נשמח לסייע לכם בהכנה מקצועית לקראת ירידי ספרים בעולם בה נדריך אתכם איך להתכונן לקראת היריד, איך להתלבש, מה לומר, למי לפנות וכיצד למקסם את הסיכוי שלכם להצליח ולקדם את הספר שלכם בעולם.

המרות ספרים ל-EPUB

נשמח לסייע לכם בהמרות ספרים לפורמטים שונים כגון EPUB עבור מכירתו של הספר בחנויות דיגיטליות וכן הכנתו לדפוס במידת הצורך.

תכנון ובניית הרצאות

נשמח לסייע לכם לתכנן ולבנות את ההרצאה שלכם כך שתהיה בעלת ערך רב, שיווקית, מכירתית, ברורה ומקצועית. כמו כן נוכל לסייע ולהכין אתכם בכל הקשור למעמד המכירה על הבמה כך שתוכלו למכור יותר ספרים, מוצרים ואת השירותים השונים שלכם.

חשיפה למיליוני צופים

כדי לבנות את המותג שלך מיליוני אנשים צריכים לשמוע עליו! אנחנו נסייע לך בחשיפת הספר והעסק שלך למיליוני צופים בארץ ובעולם

מסחור מותג וזכיינות

נשמח לסייע לכם לפתח ליין מוצרים המבוססים על הספר שלכם ועל המותג שלכם. מוצרים שיסייעו ויגבירו את קצב המכירות שלכם בעסק, יאפשרו לכם לפנות לקהלי יעד נוספים ולסייע לכם להפוך את המותג שלכם לחברה בינלאומית מובילה בתחומה.

המלצות ושיתופים של לקוחות

© כל הזכויות שמורות לחברת רב מכר בע"מ