למי יש זמן להציל את העולם? סופרמן כנראה גם בחופש כלכלי 🙂
עד שחוברות הציור שלי הגיעו למשרד החינוך במוזמביק כדי לחולל שינוי – אנשים בסביבתי היו סקפטיים מאוד לגבי האפשרות לעשות שינוי כלשהו ולכן תמכו מרחוק אבל בכל הזדמנות שהיתה להם – הם הרימו גבה ועקצו אותי בציניות עם חיוך נסתר שכאילו אמר – "אמרנו לך שלא תצליח" זה קרה כשהחוברות "נאבדו" בדואר בגרמניה ואחר כך כשנתקעו בגבול מוזמביק "כשהרשויות" החליטו להעלים כמה ארגזים ולשמור אותם לעצמם, מס גבוה על הכנסתם למדינה – בזמן שהיה מדובר בתרומת ענק שעשינו עבור תושביה ובהמשך, כאשר משרד החינוך עצמו הערים קשיים רבים כדי לאפשר לי ללמד את הילדים על בעלי החיים שחיים בסביבתם, על החשיבות הגדולה שבשמירה על הטבע ולבסוף גם בקבלת המתנות לאחר שלמדו לצייר ביחד איתי.
עבורי חופש כלכלי הוא האפשרות לעשות דברים שלאנשים אחרים, אין את הזמן לעשות – אבל כל כך חשובים. חופש כלכלי זו מטרה נעלה וכל אחד מאתנו צריך לשאוף להיות חופשי ופנוי כדי שיוכל לחיות חיים מלאים במשמעות והגשמה.
במהלך השנים לימדתי המון אנשים לחיות אחרת, לפרוץ תקרות זכוכית ולצאת מהקופסא ומהאופן המקובע שבו לימדו אותנו לחיות….
לאחרונה הוצאתי לאור את ערכת המשחק הכוללת גם ספר וגם את קלפי המשחק לבניית חוסן פיננסי, עסק רווחי ויציב וכל זאת במטרה לאפשר לכמה שיותר משפחות בישראל לשפר את חוקי המשחק בחיים האמיתיים שלהם.
ההתפתחות האישית והעסקית שלי לאורך השנים חישלה אותי והפכה אותי למי שאני היום ולכן אני מודה לכל אותם סקפטיים, כל אותם לוזרים, כל אותם אנשים קטני אמונה שפחדו מהצל של עצמם ודחפו אותי להתמיד בדרך שלי ולהוכיח בעיקר לעצמי – שהכל אפשרי
מזמין אתכם להצטרף ולקחת חלק בצמיחה האישית והעסקית שלכם – לא משנה מהי נקודת הפתיחה שלכם.
מוזמנים לשתף
מוזמנים לכתוב לי בפרטי
מוזמנים להגיע לפגישה
מוזמנים לרכוש השכלה / משחקים / ספרים קורסים ולהמשיך בהתפתחות שלכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *