ערכת הצ'קליסט הפרקטית שלי להגדלת ההכנסה לעסק שלכם!

קבלו ממני במתנה 22 פעולות פרקטיות שבזכותן הלקוחות הכפילו את ההכנסות שלהם פי 10 בתקופת משבר הקורונה.

מה לעשות כדי להתאושש מהמשבר ולהצליח בזמן שהרבה כבר סגרו את העסקים שלהם עוד מלפני כמה חודשים?

האם גם אתם רוצים להיות מובטלים, לחזור להיות שכירים או שאתם רוצים לקחת את עצמך בידיים ולהצליח דווקא עכשיו כשהמשק מתחיל לחזור לעצמו, ולהרוויח כסף כמו חלק מהעסקים שדווקא ניצלו את המשבר כדי לגדול?

לערכה שהחלטנו להעניק לך יש 3 מרכיבים:

1. הצ'ק ליסט הסודי– סדרת הפעולות הפרקטיות ליציאה מהמשבר והגדלת ההכנסה (17 עמודים ב PDF).

2. הדרכה משלימה– בה אני עובר על הצ'ק ליסט, מרחיב, ונותן דוגמאות ליישום מהעסק שלי (45 דקות ממוקדות).

3. שיחת ייעוץ ויישום אישית– השאר לנו פרטים באחד הכפתורים שבצ'קליסט וניצור איתך קשר לשיחת יעוץ מורחבת על העסק שלך.

השאירו פרטים ותקבלו גישה מידית לערכת הצ'ק ליסט למייל ולאסמס:

תודה על הרשמתך

במידה ואנחנו לא מכירים, נעים מאוד 🙂 שמי עמית אופיר והנה כמה מילים עלי:

אני הבעלים של חברת 'מינוף עסקי – בונים חופש כלכלי' לבניית אוטוריטה ומותגים בינלאומיים, יועץ עסקי ומפתח שיטות התנהלות אפקטיביות להשגת מטרות ויעדים בחיים, בקריירה ובעסקים. כחלק משיטות העבודה הייחודיות שפיתחתי אני מסייע ללקוחותיי בבניית האסטרטגיה המתאימה להם כדי לקצר את עקומת הלידה, לצמצם עלויות, להגדיל רווחיות ולעשות שינויים באופן ההתנהלות להשגת יעדים יוצאי דופן.

עד כה יצרתי יצרתי יותר מ-100 ספרים אשר חלקם הגדול נחשבים לרבי מכר עולמיים. ספריי זמינים לרכישה ביותר מ-30 שפות ברחבי העולם ונמכרו עד כה ביותר בכ 4 מיליון עותקים.

למרות שספריי שונים זה מזה הם כולם עוסקים בהתפתחות אישית ועסקית והם הגיעו פעם אחר פעם למקום הראשון ב-4 יבשות שונות ברשימת רבי המכר של אמזון בעולם וכן למקום הראשון בין ספרי רשת WALMART בארה"ב.

חברת מינוף עסקי מספקת שירות לאלפי לקוחות ברכישת השכלה פיננסית ובניית חופש כלכלי וזאת בעזרת שיטת עבודה פשוטה וסדורה אשר מייצרת שליטה על חיינו וחוסר תלות בבוס, מנהל, כלכלה מקומית או אפילו משבר עולמי. אני ממליץ גם לכם לייצר יציבות כלכלית בחייכם ושתצטרפו אלי כדי ללמוד איך ליהנות מ 18 ערוצי הכנסה שונים שייצרו לכם איכות וסגנון חיים שיאפשר לכם לחיות חיים מלאי משמעות.

© כל הזכויות שמורות לעמית אופיר