עכשיו לרכישה ברשתות הספרים המובחרות

הגיע הזמן שלכם להגיע לאי הטרופי ולצאת ממרוץ העכברים

רוכשים ומקבלים קורס מתנה בשווי 1,000 שקלים

קורס מקיף בנושא חופש כלכלי
וגם 4 ספרים דיגיטליים רבי מכר – במתנה!

אודות המשחק 'חופש כלכלי'

כולנו חולמים עליו... מעטים מגיעים אליו...

חופש כלכלי נתפש אצל רבים כחלום רחוק ובלתי אפשרי, בעיקר כיוון שלא לימדו אותנו בבית או בבית הספר על כסף או הצלחה בחיים. עם השנים התחלנו להאמין יותר ויותר לכך שכסף הוא דבר חמקמק, קשה להשגה ואף פיתחנו אמונות מגבילות רבות לגביו שהלכו והתגבשו למערכת יחסים מורכבת שיש לנו אתו.

זו ההזדמנות שלכם לשנות את חוקי המשחק בחייכם וללמוד איך גם אתם יכולים לבנות את החופש הכלכלי שלכם בצורה פרקטית וחווייתית.

ערכת המשחק מכילה חפיסת קלפים וספרון קצר בנושא חופש כלכלי. כמו כן, עם הצגת קבלה על רכישת המשחק תקבלו ללא עלות נוספת ובמתנה גישה לקורס דיגיטלי מקיף מאת יוצר המשחק, עמית אופיר בנושא חופש כלכלי ובנוסף ארבעה ספרים רבי מכר עולמיים מאת עמית אופיר, בפורמט דיגיטלי – מתנה בשווי 1,000 ₪ המיועדת לספק חינוך עסקי ופיננסי המבוסס על שיטת העבודה המתודולוגית העומדת מאחורי פיתוחו של המשחק.

למי מיועד המשחק 'חופש כלכלי'?

הערכה מיועדת למשחק קבוצתי ומומלצת למשפחות עם ילדים בגילאי 12 ומעלה שרוצות ללמוד וללמד את הילדים על כסף, יצירת ריבוי של מקורות הכנסה, הקמת עסקים והצלחה כלכלית, ומעונינות להעניק להם חינוך והשכלה פיננסית על מנת לתת להם כלים נוספים וחשובים להתפתח ברמה האישית, העסקית והפיננסית.

כמו כן, ערכת המשחק מתאימה ליזמים צעירים, בעלי עסקים קטנים, ובעלי חברות.

בנוסף, היא מתאימה למורים שרוצים ללמד את תלמידיהם על יזמות ועסקים וכן לאנשים שעוסקים בתחומי ההשקעות השונים כגון בנקאים, יועצים פיננסיים, רואי חשבון, יועצי משכנתאות וכדומה.

ולסיום, היא מתאימה לעובדים שכירים ואף מנהלים בכירים המעוניינים להגדיל את תיק ההשקעות שלהם ואת מקורות ההכנסה שלהם ורוצים להבין יותר מה לעשות עם כספם, ואיך יוכלו לשפר את מצבם הכלכלי בצורה אקטיבית ופאסיבית.

הסיפור מאחורי הקלעים

"בשנת 2000 נסעתי לדרום אמריקה והתאהבתי ביבשת הזו. את מרבית זמני העברתי על אי קסום בברזיל בשם 'מורו דה סאו פאולו' שם ניהלתי אכסניה על אחד החופים היפים שביקרתי בהם. החוף כולו היה מלא בעצי קוקוס ועל כל אחד מהם היו אשכולות עמוסים בפירות. בחישוב מהיר הגעתי למסקנה ששווה לרכוש חלקת חוף ולמכור אגוזי קוקוס לתושבי העיר ושלל התיירים שפוקדים את האי. הייתי אז בן 21 ולא היה לי חצי מושג בנדל"ן או במכירות.

לא נולדתי למשפחה עשירה, אולם כאשר הבנתי שעל מנת שאוכל להגשים את רשימת החלומות שלי אני צריך כסף, והרבה ממנו, שום מכשול לא יכול היה לעצור אותי בדרכי.

את ערכת משחק זו יצרתי, לא כי אני מומחה לנדל"ן אלא דווקא כי אינני ולמרות זאת הצלחתי לבנות עסקים רווחיים, לרכוש ולצבור נכסי נדל"ן רבים, ליצור ולהוציא לאור מאות ספרים, לתרגם אותם לעשרות שפות ולמכור אותם בכל העולם, ליצור קורסים דיגיטליים רבים ולייצר ריבוי של מקורות הכנסה שונים ומגוונים וכל זאת בתוך חמש שנים של עבודה מאומצת שעזרה לי למנף את כספי בצורה משמעותית עוד ועוד! דבר שכמה שנים קודם לכן היה נראה לי מפחיד, בלתי אפשרי ומסוכן עד מאוד!

חשוב לומר שאת כל הדברים האלו עשיתי בעזרתם של מומחים בתחומים שונים ועם המון חשיבה יצירתית ותעוזה. בנוסף, בער לי לשתף את התובנות שאספתי בדרך עם אנשים שרוצים לשנות את חייהם, ומוכנים לעשות את מה שנדרש כדי להגיע לשם.

בערכת המשחק 'חופש כלכלי' החלטתי לחשוף את השיטה שעזרה לי וללקוחות רבים שלי להתקדם בחיים, לצאת ממרוץ העכברים ולבנות חיים של חופש והגשמה, כדי להראות לכם שאם אנחנו הצלחנו לעשות זאת – גם אתם יכולים!" / עמית אופיר

הרחבה על המשחק 'חופש כלכלי'

הסבר על ערכת המשחק

הערכה מכילה משחק קלפים + ספרון בנושא חופש כלכלי

המשחק מיועד ל-2-5 שחקנים | בגילאי 12-110

המשחק מכיל 105 קלפים:

13 קלפי תכנית עסקית למיליון שקל בשנה; 7 קלפי מיינדסט של מיליונר, השכלה פיננסית, עסקת סופר-פרימיום, מיתוג ובניית אוטוריטה;

6 קלפי ייעוץ עסקי, קואוצ'ר, סוכן ביטוח, יועץ לכלכלת המשפחה;

4 קלפי צוות שיווק ומכירות, לקוח חדש, ריבוי מקורות הכנסה, הכנסה פאסיבית, חופש כלכלי;

2 קלפי חוב, עיקול, מס הכנסה, ביטול עסקה,

עסקה גרועה, הוצאה לא מתוכננת, יועץ עסקי,

עורך דין, צברת ניסיון, רואה חשבון.

עקרונות המשחק

למשחק יש 2 שלבים:

שלב ראשון: בניית עסק של מיליון ₪ בשנה.

שלב שני: יצירת ריבוי מקורות הכנסה, יצירת הכנסה פאסיבית ובניית חופש כלכלי.

 

שלב ראשון – בניית עסק של מיליון ₪ בשנה

בשלב הזה יש לצבור 1,000,000 ₪ באמצעות

קלפי ההתקדמות: 4 קלפי החובה וקלפי הרשות.

את הקלפים יש להניח בצורה גלויה על השולחן ב"שטח" שלכם.

 

שלב שני – יצירת הכנסה פאסיבית והשגת חופש כלכלי

רק לאחר שצברתם נכסים בשווי מדויק של 1,000,000 ₪ תוכלו להתקדם לעבר החופש הכלכלי שלכם.

בתורות הבאים יש להוסיף לשטח שלכם את הקלפים: 'ריבוי מקורות הכנסה', 'הכנסה פאסיבית' ולסיום להציג את קלף הניצחון – חופש כלכלי.

הדרך משלב לשלב לא תמיד תהיה חלקה כיוון שיריביכם למשחק לא יהססו להשתמש בקלפי אתגר כדי למנוע מכם להגיע לפניהם לחופש כלכלי.

על מנת להגן על עצמיכם תוכלו להשתמש בקלפי ההגנה.

 

מי מנצח

השחקן הראשון שיניח על השולחן את הקלף חופש כלכלי בהתאם לכל חוקי המשחק – הוא המנצח!

 

לפני שמשחקים בפעם הראשונה

מומלץ ביותר לקרוא פעם אחת את הוראות המשחק בשלמותן. אין צורך לנסות לזכור מה התפקיד והכוח של כל אחד מהקלפים. אחרי משחק אחד או שניים תבינו את החוקים ותתחילו להתמכר. בכל שלב תוכלו להיעזר בדף ההוראות כדי להיזכר מה צריך כדי לנצח, איזה אתגר טמון בקלף שקיבלתם ואיך להתגונן מפני האתגרים השונים שבדרך. 

 

שחקו בתבונה ובנו אסטרטגיה לניצחון!

 

מהלך המשחק

ערבבו היטב את הקלפים וחלקו לכל משתתף

5 קלפים. כל משתתף בתורו לוקח קלף מהקופה

ולאחר מכן בוחר: האם להניח קלף אחד על השולחן ב"שטח" שלו או ב"שטח" של אחד השחקנים, או לזרוק קלף לאשפת הקלפים (בערימה נפרדת). בכל מקרה בסוף כל תור על השחקן להחזיק 5 קלפים בידו.

הקלף הראשון שעליכם להניח על השולחן הוא הקלף תכנית עסקית של מיליון ₪.

לפני הנחת קלף זה ניתן להניח רק קלפי אתגר והגנה.

לאחר הנחת קלף תכנית עסקית של מיליון ₪ תוכלו להניח את שאר קלפי ההתקדמות (חובה ורשות) ולהתקדם במשחק.

מידע נוסף על חופש כלכלי

מי אנחנו ומהי חברת מינוף עסקי?

ביחד עם הצוות הטוב ביותר שלנו אנחנו הולכים להוביל אתכם לחופש כלכלי ולבנייה של אורח חיים שרבים חולמים עליו אבל מעטים משיגים אותו. אנחנו הולכים להראות לכם איך תוכלו בשנים ספורות להפוך מאנשים שעובדים קשה כל כך כדי לחיות, לאנשים שהכסף שלכם עובד עבורכם ומאפשר לכם ליהנות מהכנסה פאסיבית, ריבוי מקורות הכנסה והכי חשוב, שתבינו בכסף ולא תחששו ממנו. תכנית ליווי פיננסית ועסקית כמו שלנו לא תמצאו בשום מקום אחר, אנחנו מבטיחים לכם!

במהלך השנים עבדנו עם בעלי עסקים רבים שאמורים להיות בחופש כלכלי אבל עקב חוסר ידע איך להתנהל עסקית ופיננסית, הם תקועים באותו המצב חודש אחר חודש: אתם מכירים את זה כ'מרוץ העכברים' – מצב בו אתם מכניסים הרבה כסף בעסק אבל עקב תשלומים רבים של מיסים, עלויות מחייה גבוהות, ריביות גבוהות על תשלומי כרטיסי אשראי, מסגרות, והתחייבות שונות – אתם בכל חודש מוצאים שחשבון הבנק שלכם לא טופח ואתם לא הופכים את הכסף שיושב לכם בעובר ושב – לנכסים מניבים ומקורות הכנסה נוספים שעובדים עבורכם!

 עם עבודה קשה ומשותפת, נשנה את חייכם מקצה לקצה!

ואם תאפשרו לנו להוביל אתכם וללמד אתכם להתנהל אחרת בחיים ובעסק – תוך מספר שנים בודדות יהיו לכם נכסים רבים, ערוצי הכנסה מגוונים וסגנון חיים שתוכלו ליהנות ממנו.

חברת ‘מינוף עסקי’ היא חברה לבניית חופש כלכלי.

התאמה אישית לרמת ההכנסה שאליה אתם שואפים להגיע, בעזרת צוות מומחים בכיר ומנוסה שילווה אתכם יד ביד ובאופן אישי, בתפירת החליפה המותאמת אישית לצרכים שלכם, עד שתגיעו ליעד. 

תכנית זו היא תכנית ליווי ישימה ומעשית שבה נספק לכם מעטפת של 360 מעלות בכל ההיבטים הפיננסיים והעסקיים הן בעסק והן ברמה המשפחתית לרבות: ביצוע השקעות ורכישת נכסי נדל"ן מניבים, יצירת הכנסות פאסיביות מהשקעות אלטרנטיביות, ושלל השקעות חכמות ומותאמות אישית גם בהיבטים הביטוחיים, הפנסיוניים, גיוס כספים בריביות נמוכות עבור מינוף, מחזור משכנתאות, ניהול תזרים, וסיוע בהגדלת ההכנסות בעסק בעזרת ניהול עסקי ברמה הגבוהה ביותר. 

השיטה שלי מבוססת על 6 שלבים:

  • שלב 1 – יצירת המיינדסט הנכון לחופש כלכלי
  • שלב 2 – זיהוי נקודת הפתיחה שלכם ובניית תכנית ליצירת מקורות הכנסה נוספים
  • שלב 3 – היכרות ושליטה ברמת גבוהה בדוחות הפיננסיים שלכם
  • שלב 4 –שליטה וניהול של התזרים שלכם
  • שלב 5 –בניית ופיתוח מקור הכנסה ראשי לכניסת כסף בהתאם ליעדים
  • שלב 6 – הוצאה לפועל של האסטרטגיה וניהול מעקב לשיפור מתמיד

 

למי מתאים המשחק 'חופש כלכלי'?

המשחק הוא התחנה הראשונה שבדרך!

האנשים שאנחנו מחפשים הם אנשים אשר עבורם להגיע לחופש כלכלי אינו מותרות אלא דרך וסגנון חיים שהם חייבים לבנות ויהי מה! הנה מספר קריטריונים שאותם אנחנו מחפשים אצל הלקוחות שלנו:

אילו אנשים תוכלו להיות
ואיך יראו חייכם?

הייחוד של שיטת העבודה שלנו הוא שאנחנו מספקים מעטפת מלאה ולא רק חלק מהדרך. בשונה מחברות ייעוץ עסקי אחרות ושירותי ביניים שונים המוצעים בשוק, אנחנו מכוונים לתוצאה האמיתית שאליה שואפים לקוחותינו והיא להיות בחופש כלכלי.

תהליך הליווי שאנחנו מספקים הוא אמנם עסקי ופיננסי אולם הוא נוגע בכל רבדי החיים וככל שתבואו אליו יותר בשלים ופתוחים, כך תוכלו לחוות אותו בעוצמה גדולה יותר.

כחלק מהתהליך אנחנו מלמדים את הלקוחות שלנו לשים לב להצלחות היום יומיות שלהם, מלמדים אותם לקבל החלטות חשובות, מסייעים להם בבניית הביטחון והערך העצמי שלהם כך שהם לומדים לאהוב, להתחבר, לסלוח, לקבל ולפרגן יותר, לעצמם ולאחרים. בנוסף, אנחנו מספקים להם סביבה תומכת, מפרגנת ומעצימה ומקיפים אותם באנשים חזקים, וכישרוניים ומצליחים שמחזקים אותם ומסייעים להם להגשים את החלומות שלהם. חלק מהאנשים האלו זה הצוות האישי שלי אשר סייע לי להוביל את החברה להגשמת החזון והיעדים שלי ואיפשר לי להגשים כל כך הרבה חלומות ולסייע לכל כך הרבה אנשים בארץ ובעולם.

בדרך זו אנחנו מסייעים ללקוחותינו להפוך לאנשים עשירים בראש ובכיס ומלמדים אותם איך להתנהל בצורה ערכית ומעוררת השראה כדי שיוכלו לעשות טוב בעולם כמיליונרים חדשים.

למי המשחק שלנו אינו מתאים?

בראש ובראשונה המשחק אינו מתאים לאנשים קשים, סגורים, סקפטיים ומקובעים!

הגיע הזמן להתנסות, ללמוד ולהתאמן עם המשפחה והלקוחות על בניית חופש כלכלי!

חופש כלכלי נתפס אצל רבים כחלום רחוק ובלתי אפשרי, בעיקר כיוון שלא לימדו אותנו בבית או בבית הספר על כסף או הצלחה בחיים. עם השנים התחלנו להאמין יותר ויותר לכך שכסף הוא דבר חמקמק, קשה להשגה ואף פיתחנו אמונות מגבילות רבות לגביו שהלכו והתגבשו למערכת יחסים מורכבת שיש לנו אתו.

את החופש הכלכלי שלי בניתי ללא גב כלכלי, כנגד כל הסיכויים, ועשיתי זאת מתוך רצון עז לחיות את החיים בתנאים שלי ולהגשים את כל החלומות שלי. חופש כלכלי מאפשר לנו להקשיב ללב ולחיות חיים מלאים במשמעות, יצירה ונתינה.

זו בדיוק הסיבה שכל כך חשוב לי לשתף את השיטה שפיתחתי עם כמה שיותר משפחות, בעלי עסקים, יזמים ושכירים שרוצים לצאת ממרוץ העכברים, לייצר יציבות כלכלית, עסקים רווחיים ונכסים מניבים. 

מוזמנים להזמין ולקרוא גם את הספרון הדיגיטלי שלי 'חופש כלכלי'

*הספר הוא חלק מתוך ערכת המשחק 'חופש כלכלי')

בשנת 2000 נסעתי לדרום אמריקה והתאהבתי ביבשת הזו. את מרבית זמני העברתי על אי קסום בברזיל בשם 'מורו דה סאו פאולו' שם ניהלתי אכסניה על אחד החופים היפים שביקרתי בהם. החוף כולו היה מלא בעצי קוקוס ועל כל אחד מהם היו אשכולות עמוסים בפירות. בחישוב מהיר הגעתי למסקנה ששווה לרכוש חלקת חוף ולמכור קוקוסים לתושבי העיר ושלל התיירים שפוקדים את האי. הייתי אז בן 21 ולא היה לי חצי מושג בנדל"ן או במכירות.

לא נולדתי למשפחה עשירה, אולם כאשר הבנתי שעל מנת שאוכל להגשים את רשימת החלומות שלי אני צריך כסף, והרבה ממנו, דבר לא יכל לעצור אותי מלהשיגו.

את ספרון זה כתבתי, לא כי אני מומחה לנדל"ן אלא דווקא כי אינני ולמרות זאת הצלחתי לרכוש 18 נכסים בתוך חמש שנים בלבד ולמנף את כספי בצורה משמעותית! דבר שכמה שנים קודם לכן היה נראה לי מפחיד, בלתי אפשרי ומסוכן! וכל זאת בעזרתם של מומחים בתחום ההשקעות ועם המון חשיבה יצירתית ותעוזה. בנוסף, בער לי לשתף את התובנות שאספתי בדרך עם אנשים שרוצים לשנות את חייהם.

מוזמנים גם לקרוא את ספרי רב המכר העולמי 'לטייל ולהרוויח כסף'

רוצים לבנות חופש כלכלי?
ספר זה ילמד אתכם צעד אחר צעד איך להתחיל לבנות את החופש הכלכלי שלכם ואיך תוכלו גם אתם לטייל בזמן שאתם מרוויחים כסף. הספר תורגם למספר שפות וכבש את רשימות רבי המכר של אמזון בארה"ב וברשימות רבי המכר בווייטנאם והוא ילמד אתכם לחשוב באופן שונה כדי שתוכלו להבין שכסף יכול להיכנס לחייכם גם בזמן שאתם מגשימים את כל החלומות שלכם!

בספר תלמדו שיטות רבות שיאפשרו לכם לטייל בעולם מבלי לפגוע בהכנסותיכם ואף להגדיל אותן במהלך הנסיעה אז אל תחכו ליום רחוק שבו יהיה מושלם כדי לצאת לחופשה. לימדו עוד היום איך לצאת לחופשה ולהרוויח כסף בזמן זה בעזרת מיטב השיטות שיעזרו לכם לחיות את החיים שעליהם אתם חולמים! 

העולם יפה וטוב יותר כאשר אנחנו חיים את החיים מתשוקה והגשמה ולכן אם זה בוער בכם ואתם רוצים לטייל יותר, לחיות יותר, ליהנות יותר אתם חייבים לקרוא את הספר הזה והתחילו לחיות בעוצמה, לטייל בעולם ולהרוויח כסף כשאתם ישנים, מטיילים או מגשימים את החלומות שלכם!

מדוע אנחנו ממליצים על תכנית הליווי האישית שלנו לבניית חופש כלכלי?

בזכות הצוות

ההבדל בין הצלחה וכישלון מתחיל מהבחירה עם מי אתם עובדים!
כדי לבנות את הצוות הטוב ביותר שלי פיטרתי מאות אנשי מקצוע שאמרו לי שלא ניתן לבצע את מה שביקשתי מהם
- הצוות הנוכחי חושב איך כן ולא למה לא!

בזכות השיטה

שיטה חדה, ברורה, פרקטית ומגובה בשנים של ניסיון ואינספור הישגים של עמית אופיר וצוות חברת מינוף עסקי
שפעם אחר פעם זוכה להוביל את לקוחותיה להצלחות ושיאים חדשים!

בזכות התוצאות

אנחנו ממוקדים בתוצאות ולא ננוח עד שנוביל אתכם ליעד
וקו הסיום שאותו הגדרנו!

בזכות האינטנסיביות

אנחנו באופן שוטף אתכם בעסק - בוקר, ערב ומתי שצריך כדי לדאוג לאינטרסים הכלכליים ולחופש הכלכלי שלכם!

בזכות המקצוענות

אני מאמין שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים, לכן חשוב לנו לרדת עד לפרט האחרון כדי להצליח היכן שאנשים אחרים נכשלו!

בזכות ה-
WALK THE TALK

צעדנו בדרך הזו פעמים אינספור, אנחנו מכירים אותה בעל פה ותמיד בשטח כדי להיות הראשונים שעושים את התיקונים כשיש שינוי בתוואי הדרך.

בזכות המעטפת המלאה

נחנו נותנים שירות חובק שיוביל אתכם עד לתוצאה הסופית

בזכות היצירתיות

אנחנו אלופים בחשיבה מחוץ לקופסה ובעזרתה אין אתגר שלא נפתור

בזכות השירות

לקוחות שלנו מעידים שרמת שירות כזו מעולם לא קיבלו במקום אחר

אם הגעתם עד לכאן כנראה שאתם נחושים לבנות את החופש הכלכלי שלכם וזו התחלה טובה

לבדיקת התאמה, מלאו את הפרטים ונחזור אליכם כדי לבדוק:

© כל הזכויות שמורות לעמית אופיר