עמית אופיר

ערכת המשחק 'חופש כלכלי'

כולנו חולמים עליו… מעטים מגיעים אליו…

חופש כלכלי נתפש אצל רבים כחלום רחוק ובלתי אפשרי, בעיקר כיוון שלא לימדו אותנו בבית או בבית הספר על כסף או הצלחה בחיים. עם השנים התחלנו להאמין יותר ויותר לכך שכסף הוא דבר חמקמק, קשה להשגה ואף פיתחנו אמונות מגבילות רבות לגביו שהלכו והתגבשו למערכת יחסים מורכבת שיש לנו אתו.

לאחר שבניתי את החופש הכלכלי שלי, יצרתי את המשחק הזה כדי לשתף אחרים בשיטת 'חופש כלכלי תוך 5 שנים 'ושיטת 'סופר-פרימיום' של חברת 'מינוף עסקי.' כך אנחנו מסייעים לבעלי עסקים רבים להפוך למיליונרים, ולבנות את החופש הכלכלי שלהם. 

זו ההזדמנות שלכם לשנות את חוקי המשחק בחייכם וללמוד איך גם אתם יכולים לבנות את החופש הכלכלי שלכם / עמית אופיר

גם את המדריך לחופש כלכלי
תמצאו בתוך ערכת המשחק

הספר חופש כלכלי של עמית אופיר

מה האסטרטגיה שלך לבניית חופש כלכלי?

בשנת 2000 נסעתי לדרום אמריקה והתאהבתי ביבשת הזו. את מרבית זמני העברתי על אי קסום בברזיל בשם 'מורו דה סאו פאולו' שם ניהלתי אכסניה על אחד החופים היפים שביקרתי בהם. החוף כולו היה מלא בעצי קוקוס ועל כל אחד מהם היו אשכולות עמוסים בפירות. בחישוב מהיר הגעתי למסקנה ששווה לרכוש חלקת חוף ולמכור קוקוסים לתושבי העיר ושלל התיירים שפוקדים את האי. הייתי אז בן 21 ולא היה לי חצי מושג בנדל"ן או במכירות.

לא נולדתי למשפחה עשירה, אולם כאשר הבנתי שעל מנת שאוכל להגשים את רשימת החלומות שלי אני צריך כסף, והרבה ממנו, דבר לא יכל לעצור אותי מלהשיגו.

את משחק זה יצרתי, לא כי אני מומחה לנדל"ן אלא דווקא כי אינני ולמרות זאת הצלחתי לרכוש 18 נכסים בתוך חמש שנים בלבד ולמנף את כספי בצורה משמעותית! דבר שכמה שנים קודם לכן היה נראה לי מפחיד, בלתי אפשרי ומסוכן! וכל זאת בעזרתם של מומחים בתחום ההשקעות ועם המון חשיבה יצירתית ותעוזה. בנוסף, בער לי לשתף את התובנות שאספתי בדרך עם אנשים שרוצים לשנות את חייהם.

במשחק זה החלטתי לחשוף את השיטה שעזרה לי לצאת ממרוץ העכברים ולבנות חיים של חופש והגשמה, כדי להראות לכם שאם אני הצלחתי לעשות זאת – גם אתם יכולים!

הקודם
הבא

אלו רק חלק קטן מבעלי העסקים שהמליצו על המשחק