מתחם העסקים של חברת

מינוף עסקי

Premium Business Center

מתחם המשרדים היחיד בעולם לבניית חופש כלכלי
שגם יסייע לכם לסגור עסקאות ולהגדיל את ההכנסות

כדי שגם אתם תוכלו להגיע לחופש כלכלי

אם חיפשתם לעבוד במתחם עסקי שגם ילווה אתכם להצלחה - הגעתם למקום הנכון!

נעים להכיר, אני עמית אופיר, הבעלים של חברת מינוף עסקי ואני שמח להזמין אתכם לעבוד במתחם העסקים היחיד בעולם שמספק יותר מ 600 שירותים ללקוחותינו במקום אחד על מנת שיצליחו לבנות לעצמם חופש כלכלי, ריבוי מקורות הכנסה והכנסה פאסיבית. 

המתחם נוצר כדי לאפשר ללקוחותינו ליהנות מסביבת עבודה המספקת את כל מה שאתם צריכים כדי לנהל את העסק שלכם – במקום אחד, החל מייעוץ עסקי ברמה הגבוהה ביותר, שירותים פיננסיים וליווי צמוד להתנהלות כלכלית מתקדמת ובניית חופש כלכלי, שירותי שיווק ומיתוג ברמה הגבוהה ביותר, בניית אתרים, פיתוח אפליקציות, שירותי אוטומציה, הוצאה לאור לספרים עסקיים לבניית אוטוריטה, שירותי יחסי ציבור, קידום אורגני, תוכן שיווקי, אולפן הקלטות, צילומי תדמית, הפקת סרטונים שיווקיים, שירותי משרד מרחוק כולל עוזרת אישית, טיולים למינוף עסקי וכל מה שאתם צריכים כדי להצליח… 

אודות חברת 'מינוף עסקי'

חברת 'מינוף עסקי' היא חברת פיתוח עסקי יוקרתית לבניית איכות חיים וחופש כלכלי המבוססת על שיטות העבודה, החזון, הצוותים המקצועיים והקשרים העסקיים של איש העסקים עמית אופיר. החברה מספקת שירותים בעיקר לבעלי עסקים המספקים שירות המבוסס על המומחיות שלהם, המעוניינים לייצר יציבות עסקית, להגדיל את הרווחיות של העסק, לפרוץ את תקרות הזכוכית שלהם ולבנות את העסק כך שלא ישען ולא יהיה תלוי בבעל העסק עצמו כך שיוכל לנהל את העסק מלמעלה ולבנות אורח חיים של הגשמה והתפתחות אישית, עסקית וכלכלית. לחברה מתודה סדורה ולקוחותיה מקבלים מעטפת של 360 מעלות לכל הצרכים שלהם במהלך הדרך, על פי שיטתו על עמית אופיר ועבודה עם צוותיו האישיים אשר הרכיב בקפדנות במהלך שנים רבות בהן בנה את עסקיו.

עמית אופיר הוא הבעלים של חברת 'מינוף עסקי – בונים חופש כלכלי' לפיתוח עסקי, המספקת שיטה סדורה להשתייך ל 5% המובילים בכל נישה ותחום מומחיות, על ידי בניית אוטוריטה ומיתוג יוקרתי, הבנה עסקית, שיווק עוצמתי וחשיבה יצירתית ומחוץ לקופסה. עמית הוא איש עסקים, יזם ויועץ עסקי בכיר אשר פיתח שיטות שונות לפריצת גבולות ויצירת הישגי-על בתחום האישי, המקצועי, העסקי והכלכלי. עמית הוא מחברם של יותר מ-100 ספרים ורבי מכר עולמיים רבים. ספריו תורגמו ליותר מ-30 שפות ונמכרו בלמעלה מ-4,000,000 מיליון עותקים. לעמית פעילות עסקית נרחבת בארץ ובעולם, זכיינים, פעילות בתחום העסקי, בתחום הנדל"ן, בתחום הפיננסי, בתחום הטיולים ואף בתחום מוצרי ההתפתחות לילדים ובני נוער. הטיפוס שלו לעבר האוורסט הפך עבורו לסמל החברה המייצג הערכים, הנחישות, המוטיבציה והרעב להגיע לפסגה ולכבוש את היעדים שאליהם אנחנו מכוונים בחיים ובעסקים.

אודות מתחם העסקים וחללי העבודה של חברת מינוף עסקי

מתחם העבודה לבעלי עסקים שרוצים לבנות חופש כלכלי תוך פחות מ 5 שנים נוצר כדי לסייע ללקוחות שלנו לסגור יותר עסקאות

 

במתחם תוכלו לשכור חלל עבודה פתוח או סגור / לשעה / ליום שלם / לשבוע / חודש או שנה – והכל בגמישות מירבית ותוך חשיבה על הצרכים שלכם, בעלי העסקים.

המתחם ממוקם ברח' אימבר 14 בפתח תקוה וייפתח במהלך חודש מרץ 2022. לשיריון משרדים, עמדות עבודה ושימוש בכיתת הלימוד, באולפן ההקלטות, בחדר הישיבות ובעמדות העבודה בחלל הפתוח יש ליצור קשר
 

כלקוחות שלנו, תרגישו כבר מהרגע הראשון את האכפתיות שלנו שתצליחו ותרוויחו כסף. לא תמצאו פלטפורמה עסקית כל כך מחויבת ללקוחותיה – ואני ממליץ לכם – להתנסות – לא תצטערו!

למי מתאים לעבוד במתחם 'מינוף עסקי' לבניית חופש כלכלי?

האנשים שאנחנו מחפשים הם אנשים אשר עבורם להגיע להכנסות גבוהות ולחופש כלכלי אינו מותרות אלא דרך וסגנון חיים שהם חייבים לבנות ויהי מה! הנה מספר קריטריונים שאותם אנחנו מחפשים אצל הלקוחות שלנו:

אילו אנשים תהפכו להיות
ואיך יראו חייכם?

הייחוד של שיטת העבודה שלנו הוא שאנחנו מספקים תוצאה סופית ולא רק חלק מהדרך. בשונה מחברות ייעוץ עסקי אחרות ושירותי ביניים שונים המוצעים בשוק, אנחנו מכוונים לתוצאה האמיתית שאליה שואפים לקוחותינו והיא להיות בחופש כלכלי.

תהליך הליווי שאנחנו מספקים הוא אמנם עסקי ופיננסי אולם הוא נוגע בכל רבדי החיים וככל שתבואו אליו יותר בשלים ופתוחים, כך תוכלו לחוות אותו בעוצמה גדולה יותר.

אנחנו רואים יום יום איך האנשים שאנחנו מלווים, פורחים וגדלים. כיוון שאנחנו מלמדים אותם להיות אנשים טובים יותר ואנחנו מייחסים חשיבות גדולה להתפתחות האישית והמנטאלית שלהם, השיפור והשינוי בחייהם מתחיל להשפיע ואנחנו עדים להצלחות והישגים בתחומים נוספים מעבר לפן העסקי והכלכלי.

כחלק מהתהליך אנחנו מלמדים את הלקוחות שלנו לשים לב להצלחות היום יומיות שלהם, מלמדים אותם לקבל החלטות חשובות, מסייעים להם בבניית הביטחון והערך העצמי שלהם כך שהם לומדים לאהוב, להתחבר, לסלוח, לקבל ולפרגן יותר, לעצמם ולאחרים. בנוסף, אנחנו מספקים להם סביבה תומכת, מפרגנת ומעצימה ומקיפים אותם באנשים חזקים, וכישרוניים ומצליחים שמחזקים אותם ומסייעים להם להגשים את החלומות שלהם. חלק מהאנשים האלו זה הצוות האישי שלי אשר סייע לי להוביל את החברה להגשמת החזון והיעדים שלי ואיפשר לי להגשים כל כך הרבה חלומות ולסייע לכל כך הרבה אנשים בארץ ובעולם.

בדרך זו אנחנו מסייעים ללקוחותינו להפוך לאנשים עשירים בראש ובכיס ומלמדים אותם איך להתנהל בצורה ערכית ומעוררת השראה כדי שיוכלו לעשות טוב בעולם כמיליונרים חדשים.

למי מתחם העסקים שלנו אינו מתאים?

בראש ובראשונה התכנית אינה מתאימה לאנשים קשים, סגורים, סקפטיים ומקובעים!

שירותי המתחם לחופש כלכלי

מתחם העסקים הראשון בישראל לחופש כלכלי

  • לקוחות מינוף עסקי מוזמנים לעבוד בחינם במתחם בחללי ה OPEN SPACE
  • בעלי עסקים מוזמנים לשכור לתקופות קצרות את המשרדים במתחם
  • בעלי עסקים המספקים שירותים לקהל העסקי מוזמנים לשכור משרד ולהפוך לספקים מורשים של החברה (מותנה בתנאי סף ודרישות החברה)

 

בעלי עסקים רבים כבר הבינו כי אם הם רוצים להגיע לחופש כלכלי – הם צריכים לעבוד במתחם העסקים שיוביל אותם לשם! 

אם גם אתם רוצים להגדיל את ההכנסות שלכם – עליכם להכיר את הקונספט שגורם לשותפים האסטרטגיים שלנו להרוויח עוד הרבה כסף, משיתוף הפעולה בינינו.

במידה ואתם הכי טובים בתחום שלכם, ואתם עובדים עם הקהל העסקי ואתם רוצים להתפתח, רוצים לפתוח סניף עסקי נוסף, רוצים לקבל תנופה עסקית בעזרת שיתוף פעולה אסטרטגי שיוכל להזניק את העסק שלכם בעזרתנו, נשמח להכיר

 

אתם מוזמנים לשלוח לנו פרטים על העסק שלכם וניצור קשר כדי להכיר ולבחון איך נוכל לשתף פעולה

מדוע זה מתחם העסקים הטוב ביותר כיום לבעלי עסקים שרוצים חופש כלכלי?

בזכות הצוות

ההבדל בין הצלחה וכישלון מתחיל מהבחירה עם מי אתם עובדים!
כדי לבנות את הצוות הטוב ביותר שלי פיטרתי מאות אנשי מקצוע שאמרו לי שלא ניתן לבצע את מה שביקשתי מהם
- הצוות הנוכחי חושב איך כן ולא למה לא!

בזכות השיטה

שיטה חדה, ברורה, פרקטית ומגובה בשנים של ניסיון ואינספור הישגים של עמית אופיר וצוות חברת מינוף עסקי
שפעם אחר פעם זוכה להוביל את לקוחותיה להצלחות ושיאים חדשים!

בזכות התוצאות

אנחנו ממוקדים בתוצאות ולא ננוח עד שנוביל אתכם ליעד
וקו הסיום שאותו הגדרנו!

בזכות האינטנסיביות

אנחנו באופן שוטף אתכם בעסק - בוקר, ערב ומתי שצריך כדי לדאוג לאינטרסים הכלכליים ולחופש הכלכלי שלכם!

בזכות המקצוענות

אני מאמין שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים, לכן חשוב לנו לרדת עד לפרט האחרון כדי להצליח היכן שאנשים אחרים נכשלו!

בזכות ה-
WALK THE TALK

צעדנו בדרך הזו פעמים אינספור, אנחנו מכירים אותה בעל פה ותמיד בשטח כדי להיות הראשונים שעושים את התיקונים כשיש שינוי בתוואי הדרך.

בזכות המעטפת המלאה

נחנו נותנים שירות חובק שיוביל אתכם עד לתוצאה הסופית

בזכות היצירתיות

אנחנו אלופים בחשיבה מחוץ לקופסה ובעזרתה אין אתגר שלא נפתור

בזכות השירות

לקוחות שלנו מעידים שרמת שירות כזו מעולם לא קיבלו במקום אחר

אם הגעתם עד לכאן כנראה שאתם נחושים לבנות את החופש הכלכלי שלכם וזו התחלה טובה

לקבלת פרטים נוספים על עמדות העבודה השונות במתחם ועל השכרת המשרדים במתחם העסקים, מלאו את הפרטים ונחזור אליכם:

© כל הזכויות שמורות לעמית אופיר , חברת "מינוף עסקי"