השקעה בנדל"ן יכולה להיות המפתח לחופש כלכלי. במאמר הזה נבחן את היתרונות בהשקעה בנדל"ן, נשתף אתכם בטיפים מנצחים ונראה כיצד להתחיל בצעדים פשוטים את הדרך לחופש כלכלי. בסיום המאמר תמצאו הזמנה לפגישת ייעוץ חינם עם אחד היועצים שלנו כדי לעזור לכם לעשות את הצעד הראשון לחופש כלכלי ולבנות את התוכנית המתאימה עבורכם.

יתרונות השקעה בנדל"ן: כיצד להפוך את הכסף שנמצא עמוק בקירות שלכם למנוע כלכלי שיצור עבורכם הכנסה פאסיבית.

השקעה בנדל"ן נחשבת לאחת ההשקעות היעילות והבטחות ליצירת הכנסה פאסיבית ולבניה של עתיד בטוח. במקום שהכסף שלכם יהיה נעול בקירות של הבית, אפשר להפוך אותו למנוע כלכלי רווחי. במאמר זה נבחן את היתרונות המרכזיים של השקעה בנדל"ן ונציג דרכים פרקטיות כדי למקסם את התשואה מהנכסים שלכם.

נתחיל במקרה של זוג ישראלים כבני חמישים שהצליחו לצבור במהלך השנים קרוב לשמונה נכסים , שניים בחו"ל ומרביתם בארץ. לבני הזוג עסק משגשג שמכניס להם סכום יפה שדורש מהם המון אנרגיות. הם אוהבים את העסק שלהם, אבל רוצים להוריד הילוך ולהגיע לחופש כלכלי שיאפשר להם גם חופש לעשות מה ומתי שבא להם. 

בבדיקה שעשו היועצים הפיננסיים שלנו בתיק התברר כי הנכסים שלהם מניבים להם תזרים שלילי בגלל הלוואות יקרות מדי שהם לקחו.

כדי להגיע לחופש הזה הם טענו שהם צריכים הכנסה חודשים של כ-50 אלף ₪ בחודש. מאחר ולא הייתה להם כוונה לעזוב את העסק הצענו לסייע להם למנות מנכ"ל מקצועי שלא רק שינהל את העסק שלהם אלא גם יפתח אותו. הם ימשיכו להיות מעורבים בעשיה אבל יהיה להם את החופש לטייל בעולם מתי שבא להם.

לאחר סדרת פעולות פיננסיות ותכנון נכון למינוף נכסי הנדל"ן שלהם גיבשנו עבורם תוכנית עבודה שמאפשרת להם להגיע למטרה שהציבו לעצמם.

בעולם המודרני, משקיעים מחפשים דרכים מגוונות כדי לייצר הכנסה פאסיבית, אבל רבים מאיתנו פועלים לפי תחושת בטן ולא על פי תוכנית עבודה שגובשה על ידי אנשי מקצוע בתחום הפיננסי, משכנתאות, הפנסיוני ומומחים בתחום של השקעות נדל"ן.

כאשר היועצים שלנו הציגו בישיבה את דו"ח המצב לבני הזוג הם היו המומים מהעובדה שלמרות שהם מחזיקים בנכסים רבים עדיין התזרים שלהם שלילי. אבל צריך להיות הוגן ולומר שבני הזוג עשו עבודה מצוינת משום שהם הצליחו בעבודה קשה לרכוש נכסים שמרביתם עשו עליית ערך משמעותית, אלא שלאחר שנים כה רבות ובגלל שהיעדים שהציבו לעצמם השתנו, היה ברור להם ולנו שזה הזמן להשתחרר מהנכסים ולמנף אותם להשקעות אחרות ברחבי העולם כדי לייצר לעצמם הכנסה פאסיבית שעומדת ביעדים שהציבו לעצמם – הכנסה פאסיבית של 50 אלף ₪ בחודש.

כדי להפוך את הכסף שלכם שתקוע עמוק בקירות שלכם ולהפוך את הכסף הזה למנוע כלכלי שעובד עבורכם צריך לקבל החלטה לצאת מאזור הנוחות, להתייעץ עם מומחים ולעשות צעדים נכונים שמבוססים על מפת דרכים ברורה, על תוכנית עבודה מקצועית שתוביל אתכם ליעד הנכסף – לחופש כלכלי ואם תרצו גם לצאת לפרישה מוקדמת. נכסים מניבים יכולים להוות מקור הכנסה משמעותי ולספק לכם יציבות כלכלית לאורך זמן.

אם יש לכם כמה נכסים ואתם לא מרוצים מהתשואה שאתם מקבלים מהם, אתם מוזמנים לשיחת יעוץ חינם שתעזור לכם לחלץ את הכסף שתקוע בקירות כדי שיעבוד קשה עבורכם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *