טיולי התפתחות בישראל

עם ההרפתקן ואיש העסקים עמית אופיר

"הצטרפו אלי לטיול התפתחות אישית, עסקית ופיננסית, כאן בישראל - שיסייע לכם לשנות את חייכם
בו תגדירו את הנושאים והמטרות שמעניין אתכם להתמקד בהן במהלך הטיול
החל מפיתוח העסק, הגדלת ההכנסות, שיפור השיווק, חיזוק המיתוג,
רכישת כישורי חיים ומיומנויות שיסייעו לכם להיות יותר עצמאיים
ויצירת מקורות הכנסה נוספים בדרך לבניית חופש כלכלי"

טיולי ההתפתחות שלנו בישראל

1. טיול התפתחות בשביל ישראל

***

שביל ישראל חוצה את ישראל לאורכה. נוכל לעשות קטע אחד שלו או יותר החל ממספר שעות בודדות ועד מספר ימים.

***

2. טיול התפתחות בחוף הים

***

bunner 52

ניתן להתמקם במקום אחד ובו לקיים את התוכן או ללכת על החוף, החל ממספר שעות ועד מספר ימים.

***

3. טיול התפתחות בספארי

***

bunner 51

ניתן לקיים פעילות בספארי ברמת גן ואף לאחר מכן לעבור לפארק הלאומי ולהמשיך את הפעילות שם. כמובן נוכל לשבת לאכול במסעדה של הספארי או של הפארק הלאומי כחלק מהפעילות, או שנארגן ארוחה בפארק על הדשא בהתאם לרצונכם.

 

4. טיול התפתחות במערת הנטיפים

***

bunner 53

אפשרות לקיים מפגש קצר יותר רק סביב מערת הנטיפים או לשלב עם מסלול בסביבה כגון נחל קטלב ואזור בית שמש. כמובן ניתן לשלב עם ארוחה באחת המסעדות שבסביבה.

5. טיול התפתחות ביער

***

bunner 54

טיול התפתחות ביער (ניתן לבחור ממבחר יערות) החל מיער בן שמן, יער אשתאול, יערות הכרמל, יער ראש העין וכדומה.

 

6. טיול התפתחות בשלג

***

bunner 55

טיול התפתחות בשלג, מומלץ בחודשי החורף ובמידה ויש שלג בצפון הארץ. ישנם מסלולים מהממים בסביבת החרמון שנוכל לטייל בהם ולהתאים את המסלול לרמת הקושי שמתאימה לכם. כמו כן אפשר למצוא מקום יפה, להתמקם בו ולקיים את הפעילות במקום אחד ללא הליכה ממושכת, מסלול או טרק.

7. טיול התפתחות בשמורת יקום

***

bunner 56

טיול התפתחות קצר בסביבת נתניה ופולג ולטייל בשמורת יקום במרכז הארץ. טיול מקסים וירוק, המומלץ בחודשי החורף עד תחילת האביב. לאחר מכן ניתן להמשיך לאחת המסעדות באזור ולשבת שם לעבודה וסיכום הטיול.

 

8. טיול התפתחות בשחקים

***

bunner 57

טיול התפתחות הכולל צניחה חופשית מ 10,000 להתמודדות עם פחדים, פריצת גבולות וכמובן ליווי מקצועי בהתאם לתחומי ההתפתחות שאתם מעוניינים לקבל באופן אישי על ידי עמית אופיר

איך זה עובד?

1. בחרו טיול

בחרו טיול שמרגש אתכם, מבין מבחר הטיולים הרב שאנחנו מציעים, בין אם זה טיול בישראל או בחו"ל – שבו אתם מעוניינים לפתח ולהתפתח באחד או יותר מתחומי המומחיות שלנו.

2. בחרו נושא ומטרה שתרצו לפתח במהלך הטיול

בשונה מחברות טיולים הקיימות בשוק, הערך הגדול שלנו הוא ההתפתחות שלכם במהלך הטיול בהיבט האישי, העסקי, הפיננסי והמקצועי כך שחשוב שתבחרו מטרה ונושא מרכזי אחד שבו תרצו שנתמקד במהלך הטיול. הנה כמה נושאים שתוכלו לבחור מהם:

1. פיתוח עסקי ופיננסי

בתחום זה נוכל לטפל בנושאים כגון: הגדלת הרווחיות העסק, שיפור מערך השיווק, הגדלת המכירות, הרחבת התשתיות, חיזוק המיתוג, טיפול בשדרה הניהולית של העסק, כתיבת ספר מקצועי לבניית אוטוריטה, בניית הרצאה, פיתוח מוצרים ושירותים, דיוק קהל יעד, יצירת מקורות הכנסה נוספים, בניית עסק פרימיום, יצירת בידול, בניית מערך הפצה, מכירת זיכיונות, יצירת שיתופי פעולה, בניית תכנית לחופש כלכלי, בניית תחזית עסקית, יציאה לחו"ל, תמחור, מיצוב, עמידה מול קהל, להפוך תחביב לערוץ הכנסה, תזרים מזומנים, היבטים פיננסיים בעסק, ניהול זמן ועמידה ביעדים, כישורי חיים לשדרוג עצמי.

2. פיתוח אישי 

בתחום זה נוכל לטפל בנושאים כגון: בניית חוסן מנטאלי, מציאת התשוקה שלכם ממנה תוכלו להתפרנס בכבוד, ואף לעשות שינוי קריירה, להפוך תחביב לערוץ הכנסה, ניהול זמן ועמידה ביעדים, יצירת מוטיבציה בחיים, משמעת עצמית, הגשמת חלומות כדרך חיים, כישורי חיים שונים לשדרוג עצמי ובניית אופי של מגשים חלומות.

3. פיתוח מקצועי

הטיולים שלנו יוכלו לשפר אתכם מקצועית בתחומים רבים – שתפו אותנו כי זו מטרה שלכם ונתאים לכם טיולים שעשויים לשרת אתכם בהיבט זה. לדוגמה, אם אתם אנשי חינוך, תוכלו לסייע בהקמת בית ספר באחד מטיולי ההתנדבות שלנו. יש לנו טיולי מחקר, טיולי עסקים בכנסים מקצועיים עולמיים ועוד שלל אפשרויות.  

3. בחרו את אופי הטיול

1. טיול הליכה – טיול רגלי ממקום למקום או טיול מעגלי החוזר לאותה נקודה, במהלכו נקיים שיחות עמוקות בנושא הנבחר וכן בעצירות. 

2. טיול כוכב – טיול שבו נתמקם במקום אחד וממנו נצא בכל פעם לטיולים יומיים.

3. טיול מתגלגל – טיול בו נתקדם ממקום למקום. 

4. טיול התנדבות – טיול המוקדש למטרה נעלה כגון סיוע לקהילה, סיוע לבעלי חיים, סיוע במחקר וכדומה.

5. טיול שהייה – טיול המתנהל ברובו מבית האירוח שבו נשהה במטרה להאט את הקצב או דווקא להתמקד במהלך הנסיעה בעבודה תחת ליווי מקצועי. (לדוגמה כתיבת ספר במלון או וילה מפנקת במקום אקזוטי).

4. בחרו את משך הטיול

1. שעה / שעתיים

2. חצי יום (3-4 שעות)

3. יום שלם (6-8 שעות)

4. יומיים עד ארבע עשרה ימים (טיולי חו"ל מתחילים ב 3 ימים ואילך)

5. בחרו את רמת הקושי של הטיול

1. קל

2. בינוני

3. קשה

6. בחרו את רמת היוקרה של הטיול

1. תקציב נמוך – (טיולי הליכה, רמת לינה עד שלושה כוכבים, רוב התשלום הוא עבור הליווי וההדרכה) מסומן ב ***

2. תקציב בינוני – מלונות 4-5 כוכבים עם מספר אטרקציות – מסומן ב *****

3. טיול יוקרה – מלונות פאר, אטרקציות ברמה גבוהה ביותר – מסומן ב *VIP*

7. בחרו את סגנון העבודה בטיול

1. טיול למטרת עבודה – טיול בו ננצל את משך הטיול לעבודה אינטנסיבית במטרה לקדם או אפילו לסיים עבודה שבשגרה וללא הנחייה מקצועית פשוט לא קרה במשך שנים. כגון כתיבת ספר תוך שבוע, איור ספר בשבוע תחת הנחיה מקצועית או עבודה עם איש מקצוע, כתיבת תכנית עסקית, בניית הרצאה הרצאה וכו'.

2. טיול למטרת למידה, הכוונה והשראה – טיול ובו נשים דגש רק יותר על חווית הטיול, על הלוקיישן, על האטרקציות והטיול ובמהלכו ננצל את הזמן לשוחח, לדייק, לשאול שאלות, לעשות סיעור מוחות כדי לקבל כמה שיותר תשובות לדילמות ושאלות שיש לכם בחיים ובעסקים. כמובן שתוכלו לרשום נקודות, סיכומים וכמובן להעמיק בזמנים הפנויים שלכם שבמהלך הטיול כדי להפנים, להטמיע וליישם את הדברים הנלמדים.

8. בחרו את רמת האינטנסיביות של הטיול

1. טיול רגוע – מתאים למי שרוצה לקחת את הזמן, להאט את הקצב וליהנות מרוגע במהלך הטיול.

2. טיול פעיל – טיול עם קצב מצד אחד אבל לא יותר מידי אינטנסיבי כך שתוכלו למצוא זמנים לנוח ולעשות מה שאתם רוצים כדי לשלב את העשייה עם מנוחה מידי פעם.

2. טיול אינטנסיבי – טיול בקצב מהיר ללא הרבה מנוחה, הדורש מאמץ והרבה עבודה. כגון טיפוס לפסגה, טיול כתיבת ספר שבו רוב היום נכתוב וכן, טיולים שבהם יש הרבה נסיעות, הרבה אטרקציות ומה לראות וכן, רוצים גם לנצל את הזמן ללמידה, לייעוץ, להכוונה ולפעילות המקצועית כך שטיול כזה תסיימו עם הלשון בחוץ.

 

על מנת שנוכל לבנות ולהתאים עבורכם
את הטיול המושלם

ספרו לנו ומה חשוב לכם
ונחזור אליכם עם פרטים

IMG_6304

נעים להכיר, שמי עמית אופיר ואני הבעלים של חברת רב מכר בע"מ שהוקמה במטרה לפתח אנשים ובעלי עסקים ברמה האישית, העסקית, הפיננסית והמקצועית.

לאחר שצברתי ניסיון רב כיזם ואיש עסקים, ולאחר שבניתי את החופש הכלכלי שלי, אני מזמין אתכם להצטרף אלי לאחד מטיולי ההתפתחות שלנו בהם אסייע לכם לפתח את העסק שלכם על כל מחלקותיו, לרכוש כישורי חיים שיסייעו לכם להיות עצמאיים יותר, למצוא את התשוקה והשמחה שלכם בחיים ואם תרצו אף להפוך את החוויות שלכם למקורות הכנסה נוספים, ולעשות זאת בחוויה בלתי נשכחת שתיקחו אתכם לכל החיים.

"אני מבטיח לכם כי לא תחזרו אותם אנשים מהחוויה, וביחד עם זאת תחזרו מצוידים בשלל כלים, תובנות, דיוקים, הישגים וקשרים עסקיים שיעזרו לכם לקחת את החיים ואת העסקים שלכם לעבר השאיפות והיעדים שלכם.

עבורי זו שליחות ואעשה זאת מכל הלב".

שלכם ולהצלחתכם: עמית אופיר וצוות החברה

© כל הזכויות שמורות לעמית אופיר וחברת רב מכר – הוצאה לאור עסקית בע"מ