ליווי פיננסי לחופש כלכלי

אחרי שהצלחתי לבנות חופש כלכלי כנגד כל הסיכויים, כתבתי על כך ספרים רבי מכר ופיתחתי משחק מצליח המלמד את השיטה שלי, בניתי את תכנית הליווי המובילה בישראל כדי ש… 

גם אתם תוכלו להגיע לחופש כלכלי תוך חמש שנים או פחות!

לפני הכל בואו תראו מה אנחנו עושים
עבור הלקוחות שלנו

מי אני ומהי חברת מינוף עסקי?

אני עמית אופיר וביחד עם הצוות הטוב ביותר שלי, אני הולך להוביל אתכם לחופש כלכלי ולבנייה של אורח חיים שרבים חולמים עליו אבל מעטים משיגים אותו. אני הולך להראות לכם איך תוכלו בשנים ספורות להפוך מאנשים שעובדים קשה כל כך כדי לחיות, לאנשים שהכסף שלכם עובד עבורכם ומאפשר לכם ליהנות מהכנסה פאסיבית, ריבוי מקורות הכנסה והכי חשוב, שתבינו בכסף ולא תחששו ממנו. תכנית ליווי פיננסית כמו שלי לא תמצאו בשום מקום אחר, אני מבטיח לכם!

במהלך השנים גיליתי פעם אחר פעם שעל מנת להצליח ולבנות חופש כלכלי יהיה עלי להיות חזק מנטאלית ואצטרך להתמודד עם לחצים אינסופיים כדי להפסיק להתנהל כבעל עסק שפועל כ-ONE MAN SHOW ונלחם בחירוף נפש כדי להתפרנס בכבוד, עד שהצלחתי לבנות חברה שאינה מבוססת רק על הכתפיים שלי כך שהצלחתי לגרום לכך שהכסף שלי יעבוד עבורי, כדי שאני אוכל ליהנות מהגשמת החלומות שלי, בזמן שכסף נכנס 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה.

כאשר עובדים חזק על היסודות והתשתיות המתאימות לבניית חופש כלכלי כל החיים משתנים וזה בדיוק מה שאני רוצה לחולל גם בחיים שלכם, כך שתוכלו להרוויח סכומי כסף גדולים יותר, להתנהל בחופשיות, לצאת לחופשות בכל העולם כאוות נפשכם, להגשים את כל החלומות שלכם ולספק לבני משפחתכם ולעצמכם את החיים שחלמתם עליהם – וכל זאת בזמן העסקים והנכסים שלכם ימשיכו לעבוד עבורכם גם כשאתם לא נוכחים פיזית במשרד או עובדים כלל! נשמע חלום רחוק, נכון? אז זהו שלא!

חברת ‘מינוף עסקי’ היא חברה לבניית חופש כלכלי – תוך התאמה אישית לרמת ההכנסה שאליה אתם שואפים להגיע, בעזרת צוות מומחים שיאפשר לכם להגיע להכנסות גדולות יותר, מריבוי של מקורות הכנסה ובצורה סדורה ושיטתית, נסייע לכם להפוך את ההכנסות החודשיות שלכם להכנסות פאסיביות שיגדלו מחודש לחודש, עד שתגיעו לשלב שבו אתם מכניסים יותר (פאסיבית) ממה שעולה לכם לחיות בכל חודש!

הדרך לשם עלולה להיות ארוכה ומפותלת, אינה מתאימה לכל אחד ודורשת רצינות, התמדה, נחישות וחוסן מנטאלי אולם באותה המידה מתגמלת שצורה יוצאת דופן ומלאת משמעות. אם אתם רוצים להתפתח בכל תחומי החיים, להפסיק להתפשר על מי שאתם יכולים להיות ולקחת שליטה על חייכם – הגעתם למקום הנכון! עכשיו רק נשאר לראות אם אתם מתאימים לתהליך הליווי שלנו!

אודות השיטה הפיננסית שלי לבניית חופש כלכלי תוך חמש שנים או פחות

השיטה שלי מבוססת על שלושה שלבים:  

  1. ריכוז הנתונים ונקודת הפתיחה ובניית אסטרטגיה ותכנית
  2. יצירת הכנסה יציבה וגבוהה ככל האפשר למשך מספר שנים
  3. שימוש בכסף ליצירת ריבוי מקורות הכנסה והכנסה פאסיבית
 
חשוב לי לומר כי חופש כלכלי לא בונים לבד אלא רק עם צוות מומחים ולאחר שבדקתי במשך שנים, אילו אנשי מקצוע יש – אני ממליץ להיעזר רק בצוות המומחים שהרכבתי במהלך השנים ולא להתפשר על מישהו שאתם מכירים שנים, הדוד שלכם שמבין בכסף או כל התפשרות אחרת! בכל מה שקשור לכסף – תנו רק לטובים ביותר לנהל לכם את הכסף ולשמור על האינטרסים שלכם! 

בנוסף אני ממליץ ללמוד יותר אודות חוקי הכסף, כדי להיות יותר ויותר בשליטה על חייכם. זו הסיבה שבתהליך הליווי הפיננסי שלנו אנחנו משקיעים בהקניית השכלה פיננסית ללקוחות שלנו כך שהם מתחילים להבין בכסף ומפסיקים לפחד ממנו!

למי מתאימה התכנית שלנו לבניית חופש כלכלי?

התכנית מתאימה רק לאנשים חזקים מנטאלית ונחושים!

האנשים שאנחנו מחפשים הם אנשים אשר עבורם להגיע לחופש כלכלי אינו מותרות אלא דרך וסגנון חיים שהם חייבים לבנות ויהי מה! הנה מספר קריטריונים שאותם אנחנו מחפשים אצל הלקוחות שלנו:

אילו אנשים תהפכו להיות
ואיך יראו חייכם?

הייחוד של שיטת העבודה שלנו הוא שאנחנו מספקים תוצאה סופית ולא רק חלק מהדרך. בשונה מחברות ייעוץ עסקי אחרות ושירותי ביניים שונים המוצעים בשוק, אנחנו מכוונים לתוצאה האמיתית שאליה שואפים לקוחותינו והיא להיות בחופש כלכלי.

תהליך הליווי שאנחנו מספקים הוא אמנם עסקי ופיננסי אולם הוא נוגע בכל רבדי החיים וככל שתבואו אליו יותר בשלים ופתוחים, כך תוכלו לחוות אותו בעוצמה גדולה יותר.

אנחנו רואים יום יום איך האנשים שאנחנו מלווים, פורחים וגדלים. כיוון שאנחנו מלמדים אותם להיות אנשים טובים יותר ואנחנו מייחסים חשיבות גדולה להתפתחות האישית והמנטאלית שלהם, השיפור והשינוי בחייהם מתחיל להשפיע ואנחנו עדים להצלחות והישגים בתחומים נוספים מעבר לפן העסקי והכלכלי.

כחלק מהתהליך אנחנו מלמדים את הלקוחות שלנו לשים לב להצלחות היום יומיות שלהם, מלמדים אותם לקבל החלטות חשובות, מסייעים להם בבניית הביטחון והערך העצמי שלהם כך שהם לומדים לאהוב, להתחבר, לסלוח, לקבל ולפרגן יותר, לעצמם ולאחרים. בנוסף, אנחנו מספקים להם סביבה תומכת, מפרגנת ומעצימה ומקיפים אותם באנשים חזקים, וכישרוניים ומצליחים שמחזקים אותם ומסייעים להם להגשים את החלומות שלהם. חלק מהאנשים האלו זה הצוות האישי שלי אשר סייע לי להוביל את החברה להגשמת החזון והיעדים שלי ואיפשר לי להגשים כל כך הרבה חלומות ולסייע לכל כך הרבה אנשים בארץ ובעולם.

בדרך זו אנחנו מסייעים ללקוחותינו להפוך לאנשים עשירים בראש ובכיס ומלמדים אותם איך להתנהל בצורה ערכית ומעוררת השראה כדי שיוכלו לעשות טוב בעולם כמיליונרים חדשים.

למי התכנית שלנו אינה מתאימה?

בראש ובראשונה התכנית אינה מתאימה לאנשים קשים, סגורים, סקפטיים ומקובעים!

אם אתם עדיין לא מכירים את המשחק רב המכר שלי 'חופש כלכלי'...

הגיע הזמן להתנסות, ללמוד ולהתאמן עם המשפחה והלקוחות על בניית חופש כלכלי!

חופש כלכלי נתפס אצל רבים כחלום רחוק ובלתי אפשרי, בעיקר כיוון שלא לימדו אותנו בבית או בבית הספר על כסף או הצלחה בחיים. עם השנים התחלנו להאמין יותר ויותר לכך שכסף הוא דבר חמקמק, קשה להשגה ואף פיתחנו אמונות מגבילות רבות לגביו שהלכו והתגבשו למערכת יחסים מורכבת שיש לנו אתו.

את החופש הכלכלי שלי בניתי ללא גב כלכלי, כנגד כל הסיכויים, ועשיתי זאת מתוך רצון עז לחיות את החיים בתנאים שלי ולהגשים את כל החלומות שלי. חופש כלכלי מאפשר לנו להקשיב ללב ולחיות חיים מלאים במשמעות, יצירה ונתינה.

זו בדיוק הסיבה שכל כך חשוב לי לשתף את השיטה שפיתחתי עם כמה שיותר משפחות, בעלי עסקים, יזמים ושכירים שרוצים לצאת ממרוץ העכברים, לייצר יציבות כלכלית, עסקים רווחיים ונכסים מניבים. 

מוזמנים להזמין ולקרוא גם את הספרון הדיגיטלי שלי 'חופש כלכלי'

*הספר הוא חלק מתוך ערכת המשחק 'חופש כלכלי')

בשנת 2000 נסעתי לדרום אמריקה והתאהבתי ביבשת הזו. את מרבית זמני העברתי על אי קסום בברזיל בשם 'מורו דה סאו פאולו' שם ניהלתי אכסניה על אחד החופים היפים שביקרתי בהם. החוף כולו היה מלא בעצי קוקוס ועל כל אחד מהם היו אשכולות עמוסים בפירות. בחישוב מהיר הגעתי למסקנה ששווה לרכוש חלקת חוף ולמכור קוקוסים לתושבי העיר ושלל התיירים שפוקדים את האי. הייתי אז בן 21 ולא היה לי חצי מושג בנדל"ן או במכירות.

לא נולדתי למשפחה עשירה, אולם כאשר הבנתי שעל מנת שאוכל להגשים את רשימת החלומות שלי אני צריך כסף, והרבה ממנו, דבר לא יכל לעצור אותי מלהשיגו.

את ספרון זה כתבתי, לא כי אני מומחה לנדל"ן אלא דווקא כי אינני ולמרות זאת הצלחתי לרכוש 18 נכסים בתוך חמש שנים בלבד ולמנף את כספי בצורה משמעותית! דבר שכמה שנים קודם לכן היה נראה לי מפחיד, בלתי אפשרי ומסוכן! וכל זאת בעזרתם של מומחים בתחום ההשקעות ועם המון חשיבה יצירתית ותעוזה. בנוסף, בער לי לשתף את התובנות שאספתי בדרך עם אנשים שרוצים לשנות את חייהם.

מוזמנים גם לקרוא את ספרי רב המכר העולמי 'לטייל ולהרוויח כסף'

רוצים לבנות חופש כלכלי?
ספר זה ילמד אתכם צעד אחר צעד איך להתחיל לבנות את החופש הכלכלי שלכם ואיך תוכלו גם אתם לטייל בזמן שאתם מרוויחים כסף. הספר תורגם למספר שפות וכבש את רשימות רבי המכר של אמזון בארה"ב וברשימות רבי המכר בווייטנאם והוא ילמד אתכם לחשוב באופן שונה כדי שתוכלו להבין שכסף יכול להיכנס לחייכם גם בזמן שאתם מגשימים את כל החלומות שלכם!

בספר תלמדו שיטות רבות שיאפשרו לכם לטייל בעולם מבלי לפגוע בהכנסותיכם ואף להגדיל אותן במהלך הנסיעה אז אל תחכו ליום רחוק שבו יהיה מושלם כדי לצאת לחופשה. לימדו עוד היום איך לצאת לחופשה ולהרוויח כסף בזמן זה בעזרת מיטב השיטות שיעזרו לכם לחיות את החיים שעליהם אתם חולמים! 

העולם יפה וטוב יותר כאשר אנחנו חיים את החיים מתשוקה והגשמה ולכן אם זה בוער בכם ואתם רוצים לטייל יותר, לחיות יותר, ליהנות יותר אתם חייבים לקרוא את הספר הזה והתחילו לחיות בעוצמה, לטייל בעולם ולהרוויח כסף כשאתם ישנים, מטיילים או מגשימים את החלומות שלכם!

מדוע זו התכנית הטובה ביותר כיום לבניית חופש כלכלי?

בזכות הצוות

ההבדל בין הצלחה וכישלון מתחיל מהבחירה עם מי אתם עובדים!
כדי לבנות את הצוות הטוב ביותר שלי פיטרתי מאות אנשי מקצוע שאמרו לי שלא ניתן לבצע את מה שביקשתי מהם
- הצוות הנוכחי חושב איך כן ולא למה לא!

בזכות השיטה

שיטה חדה, ברורה, פרקטית ומגובה בשנים של ניסיון ואינספור הישגים של עמית אופיר וצוות חברת מינוף עסקי
שפעם אחר פעם זוכה להוביל את לקוחותיה להצלחות ושיאים חדשים!

בזכות התוצאות

אנחנו ממוקדים בתוצאות ולא ננוח עד שנוביל אתכם ליעד
וקו הסיום שאותו הגדרנו!

בזכות האינטנסיביות

אנחנו באופן שוטף אתכם בעסק - בוקר, ערב ומתי שצריך כדי לדאוג לאינטרסים הכלכליים ולחופש הכלכלי שלכם!

בזכות המקצוענות

אני מאמין שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים, לכן חשוב לנו לרדת עד לפרט האחרון כדי להצליח היכן שאנשים אחרים נכשלו!

בזכות ה-
WALK THE TALK

צעדנו בדרך הזו פעמים אינספור, אנחנו מכירים אותה בעל פה ותמיד בשטח כדי להיות הראשונים שעושים את התיקונים כשיש שינוי בתוואי הדרך.

בזכות המעטפת המלאה

נחנו נותנים שירות חובק שיוביל אתכם עד לתוצאה הסופית

בזכות היצירתיות

אנחנו אלופים בחשיבה מחוץ לקופסה ובעזרתה אין אתגר שלא נפתור

בזכות השירות

לקוחות שלנו מעידים שרמת שירות כזו מעולם לא קיבלו במקום אחר

אם הגעתם עד לכאן כנראה שאתם נחושים לבנות את החופש הכלכלי שלכם וזו התחלה טובה

לבדיקת התאמה, מלאו את הפרטים ונחזור אליכם כדי לבדוק:

© כל הזכויות שמורות לעמית אופיר , חברת "מינוף עסקי"