היי חברים מה שלומכם כאן עמית אופיר מ Global Income לפרישה מוקדמת בעזרת נדל'ן. היום אני רוצה לדבר איתכם על פרישה מוקדמת מזווית נוספת להרחיב איזו שהיא נקודה שנגעתי בה ב-אחד הסרטונים הקודמים ששטפתי שקראתי בעבר את הספר "לפרוש עשיר לפרוש צעיר" של רוברט קוואסקי ובספר הזה הוא מדבר על הנקודה שבה הוא הגיע לשלב הפרישה המוקדמת שלו והוא נסע לטייל באיזה שהוא מקום נידח ואחרי זמן קצר השתגע מחוסר מעש ופשוט חזר לעיר הגדולה כדי לעבוד וליצור, וסיפרתי שקראתי את הספר מאוד הפתיע אותי לשמוע על כך שבן אדם לא מוצא את עצמו כשיש לו בעצם את כל מה שהוא רצה וחלם, אז הנקודה הזאת היא נקודה מאוד משמעותית אנחנו צריכים לעשות איזושהי הכנה לקראת הפרישה ועל זה אני רוצה לדבר איתכם בסרטון הזה מה זה אומר לפרוש מוקדם? ואיך אתם יכולים להיערך לזה? ולמה צריך בכלל להיערך לזה?

אז בוא נתחיל קודם כל מלחמה צריך להיערך לזה הסיבה היא נורא פשוטה. אנשים שלא מתכוננים לקראת הפרישה שלהם זה באיזשהו אופן לפעמים פוגש אותם ממקום שהם יורדים מ 100 קמ"ש שהם רגילים לחיות לאפס קמ"ש ולעצירה מוחלטת והפעולה הזאת או המעבר החד הזה הרבה פעמים גורם לנו לחוסר הבנה איך להתמודד עם הסיטואציה וגורם לנו להרגשה מאוד קשה של הסתגלות של בדידות של מה עושים עכשיו איך מביאים את הזמן ובמקום שהרגע הזה יהיה רגע מאושר הוא הופך מהר מאוד להיות מתסכל ומחניק ואתם מרגישים לבד אין לכם חברים שלכם כי לא נערכתם לזה לקראת הפרישה, כל החברים שלכם ממשיכים לעבוד, תדמיינו איזה מצב כזה בחיים שלכם שאתם פשוט נמצאים לבד, ויש הרבה אנשים שלא עושה להם טוב. אני דרך אגב מאוד אוהב את הלבד שלי למרות שאני איש משפחה וילדים אני גם מאוד אוהב את הזמן איתם, אבל הרבה שנים טיילתי לבד הדברים לבד, חוויות מאוד אקסטרים ובכל מקום מצאתי חברים לאותה סיטואציה חלקם גם נשארו חברים שלי במשך שנים עד היום ואני מאוד אוהב את הדברים האלו, להכיר אנשים זרים, לפעמים קל יותר להתחבר לאנשים זרים מאשר לקחת אנשים שאתם מכירים לסיטואציות חדשות לא יודע אם אתם מתחברים לרעיון הזה אבל לי זה עושה טוב, בכל אופן, המעבר החד הזה מאוד מפחיד ומסוכן ויכול לגרום נזקים כאלה ואחרים ולכן אני מציע קודם כל להיערך לקראת היום שאתם חולמים לפרוש כחלק מתוך אותו תכנון בדרך לשם כיוון שזה לא קורה פתאום זה קורה כי מה שאתם עושים פעולות שצריך וכשאני מדבר על הנקודה הזאת להיערך זה אומר תכתבו לעצמכם מה באמת חשוב לכם, באילו מסגרות אתם רוצים להיות בהן, תתכננו את זה איך אתם מנהלים את היום שלכם כדי שלא תגיע לרגע הזה ובסופו של דבר תרגישו שאתם לא מוכנים לקראתו.

<script type='text/javascript' src='//form.ravpage.co.il/0daf8b4cb57b2e3614581d64e6a703ff668CEFF0' charset='UTF-8'></script>

בכל אופן, מה זה אומר הכנה מוקדמת? זה אומר מסגרות מסוימות שאתם אוהבים אותן אם זה נגיד מסגרת של חוגים או פעילויות או לוחות זמנים ברורים ביומן שאתם יכולים לכתוב לעצמכם אתם נוסעים לטייל מתי אתם חוזרים? פחות או יותר מה אתם רוצים לעשות במהלך היום שלכם נראה? תכניסו תוכן לתוך היום ותנסו לתכנן אותם זאת אומרת נגיד באיזו שעה אתם רוצים לקום? מהרגע שקמתם כמה זמן אתם רוצים להתארגן בבוקר? התארגנתם, ומה עכשיו? מה אתם הולכים לעשות?

לדוגמה: כיוון שאני אבא לילדים צעירים יש לי עכשיו את חופשת הפסח שלפעמים הילדים אם אתם מתכננים אותו ואנחנו נשארים בבית אז שעה הופכת להיות כמו נצח. הילדים משועממים ולא תכננתם את הדברים ולכן כדאי מאוד להיערך לפני זה ופשוט לדעת מה אתם הולכים לעשות בחופשה כך שגם אתם וגם הילדים ייהנו, ואותו דבר גם בפרישה המוקדמת שלכם: מה אתם רוצים לעשות בעצמכם עבור עצמכם, מה אתם רוצים לעשות ביחד עם בני הזוג או בנות הזוג? מה אתם משפחה עם ילדים? עם חברים? מתי אתם נוסעים לטייל? נסו לשים את זה ולמקם את זה בלו"ז החודשי, השנתי ולרשום את זה. לרשום איך אתם חולמים לחיות כי הדבר הזה יעשה לכם אחר כך טוב.

אני יודע נשמע מוזר לעשות את זה עכשיו וכאילו לא רלוונטי כי אתם עדיין לא פרשתם, וזה נראה לכם הזוי שתגיעו לרגע הפרישה אבל כמו כל דבר שאנחנו רוצים להשיג בחיים ולהגשים בחיים אנחנו צריכים ללכת מהסוף להתחלה ולא מההתחלה לסוף.

אז אני מקווה שנתתי לכם קצת כיוון מחשבה בעניין הזה. יש עוד הרבה דברים שאפשר לפתח ולדבר עליהם בנושא אז תרשמו לי שאלות ואני אענה בשמחה

וכחלק שאנחנו עושים לבעלי עסקים ואנשים שרוצים להגיע לשם בעזרת נדל"ן, אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים או להשאיר הודעה או פשוט תרימו טלפון לשיחה ראשונה להיכרות לראות איפה אתם נמצאים היום, מהן השאיפות שלכם ונראה ביחד איך אפשר להשיג את זה

בהצלחה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *